BLOG на нічку: 8 чоловічих секретів орального сексу

27 Серпня 2019

Для багатьох жінок кунілінгус стоїть на першому місці у списку еротичних бажань. Проте, опанувати науку та правила орального сексу не так просто, як здається на перший погляд. Сьогодні у рубриці «BLOG на нічку» – вісім правил ідеального куні.

Матеріал опублікований на сайті «Від А до Я».

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: BLOG НА НІЧКУ: 9 СЕКРЕТІВ ОРАЛЬНОГО СЕКСУ

***

1. Жінка, як правило, збуджується повільніше, ніж чоловік. Тому не приступайте відразу до «основної справи». Спробуйте збудити її масажем та пестощами, поки не відчуєте, що вона збуджена.

2. Коли ви впевнені, що ваша партнерка збуджена, перейдіть до пестощів стегон (їх внутрішньої та зовнішньої частин). Інколи ніжно, наче ненароком, торкайтеся своїми губами її зовнішніх статевих губ.

3. Обирайте пози, які, в першу чергу, подобаються вашій партнерці – лежачи на спині, стоячи чи на колінах (жінка стоїть на колінах, наближаючи свої геніталії до обличчя чоловіка). Спробуйте запитати жінку про позу, в якій їй найзручніше.

4. Поводьтеся ніжно. Грубість може призвести до неприємних відчуттів та болю, а, якщо жінка сором’язлива, вона просто терпітиме весь процес, так і не отримавши задоволення. Спробуйте експериментувати, рухайтесь вправо-вліво, описуйте кола навколо клітора, при цьому спостерігайте, що саме подобається партнерці.

5. Стежте за тим, щоб жінка була вологою. Працюйте всім язиком, водячи його навколо та зверху клітора.

6. Стежте за діями жінки. Якщо вона відштовхує тебе чи притискає голову ближче – це свідчить про те, що треба або ослабити тиск язика і ритм або ж навпаки – посилити його.

7. Під час кунілінгуса спробуй доповнити відчуття, стимулюючи пальцями піхву чи анус. Якщо жінці це не сподобається, вона сама про це повідомить, забравши твою руку, або ж, навпаки, наблизить сідниці для глибшого проникнення. Використовуй для стимуляції різні іграшки.

8. Коли тіло жінки стає дуже напруженим, знай, що оргазм вже близько. При цьому варто прискорити темп і тиск пестощів. Після оргазму –навпаки – потрібно перейти на ніжні поцілунки, оскільки клітор стає дуже чутливим, і тиск на нього може завдати болю.


1

Читати ще

Коментарі

Роман

Ваш таблоїд, то просто Камасутра)))

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter