Успішно!

біхелсі

Луцький айтішник, який іде у нардепи, знає, як і за які кошти вирішити головну проблему міста

Останнім часом проблема смороду, і, як наслвдок, переробки сміття, стала нагальною проблемою в Луцьку і на його околицях.

Лучанин Вячеслав Панасюк з п'ятьма вищими освітами, айтішник, який планує представляти інтереси волинян у Верховній Раді, знає, як вирішити наболіле для всіх лучан питання. Останнім часом проблема смороду, і, як наслідок, переробки сміття, стала нагальною проблемою в Луцьку і на його околицях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я – КЕРІВНИК ІННОВАЦІЙНОГО НАПРЯМКУ», – КАНДИДАТ У НАРДЕПИ ВЯЧЕСЛАВ ПАНАСЮК

На думку кандидата, у селі Брище, де знаходиться сміттєзвалище, склалася катастрофічна ситуація. Вячеслав Панасюк переконаний, що владі «плювати» на те, що через складну екологічну ситуацію люди хворіють навіть на онкозахворювання. 

«Не розумію, чому цим питанням влада так і не займається – я лише місяць у статусі кандидата у народні депутати від Луцька, а вже знайшов проект заводу з інноваційною технологією безвідходної утилізації сміття вартістю 120 млн. євро, який не забруднює ні повітря, ні землю, ні воду. Жодного негативного впливу на екологію!

Також нескладно було знайти інвесторів та отримати дозвіл на використання цієї технології від патентотримача – компанії «SYNTENA». А вчора я отримав підтвердження від швейцарської компанії «MTN Capital AG» про готовність виділити нам 60 млн. євро на побудову заводу з переробки сміття потужністю 300 тонн на добу. Також цей завод має декілька привабливих для лучан бонусів», – запевив він.

Серед переваг такого підприємства Вячеслав Панасюк відзначив:

  • невикористані квоти на викид вуглекислого газу (СО2) можна продати партнерам та спрямувати ці кошти на розвиток Луцька та благополуччя лучан;
  • отриману при переробці сміття електроенергію лучани зможуть купувати по зниженим тарифам;
  • один такий завод повністю компенсує потребу лучан в утилізації сміття;
  • чистий від радіації та інших небезпечних домішок шлак можна використовувати для будівництва доріг;
  • завод також виготовлятиме мінеральні добрива «Карбамід» з меншою собівартістю, за рахунок чого проект стане рентабельним і з'явиться можливість дотувати волинських аграріїв за рахунок меншої вартості добрива.

«Це чистий дохід для міста. На жаль, чомусь в Луцьку цього не хочуть робити. У чиновників свої інтереси і бачення вирішення цих питань», – запевнив Вячеслав Панасюк.

Кандидат у нардепи зазначив, що наразі він веде перемовини з новообраним президентом Зеленським щодо так званого «зеленого тарифу», тож рішення щодо фінансування цього питання – за центральною владою, хоча Вячеславу вже вдалося зацікавити іноземніх інвесторів, зокрема, з Канади та Польщі. 


 

 

 

 

Додати новий коментар