Липневі вихідні у Луцьку: фоторепортаж із прогулянки містом

19 Липня 2020

Липень – ідеальний час для того, щоб уже сповна відчуття літо на запах і смак, але ще не встигнути впіймати те саме відчуття суму від завершення пори канікул та відпусток. Можна вигадати безліч абсолютно різних способів провести вихідні у Луцьку, «Таблоїд Волині» пропонує вам один із таких варіантів.

Для початку уявіть, що ви – туристи, які вперше потрапили у це місто. Звісно ж, вкотре проходитись типовими туристичними маршрутами не варто, лише вловити це відчуття мандрівки. Сядьте із книгою або музикою в навушниках біля якогось із міських фонтанів. Поспостерігайте за перехожими, вигадайте, ким кожен з них міг би працювати та куди зараз йде.

Потім пройдіть весь Луцьк по колу, але зробіть це звернувши із великих проспектів та центральних вулиць у двори із квітами, абрикосами та колоритними історіями жителів. Зрештою влаштуйте вечерю-пікнік на пляжі Теремнівських ставків та обов’язково зробіть фото на пам’ять.

А своїми теплими фото із прогулянки вихідного дня у Луцьку вже готовий поділитися «Таблоїд Волині». Відкриваймо місто разом!

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter