Балкони Луцька: вулиці Шопена, Літня та На Таборищі. ФОТО

31 Березня 2021

Як часто ви підіймаєте голову догори, коли гуляєте Луцьком? Часто саме там, вгорі, біля вікон і на балконах, твориться щоденна історія. Там п’ють каву, займаються ранковою гімнастикою, цілуються і сваряться, планують наступний день і обговорюють події дня, який минає.

Лучани, які все життя прожили на проспекті Молоді, можуть не здогадуватися, які цікаві балкони на Грушевського. А жителі 40-го, можливо, ніколи не заглядали на історичні будинки вулиці Хмельницького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БАЛКОНИ ЛУЦЬКА: ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ ТА ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА. ФОТО

Цього разу ми прогулялися трьома сусідніми вулицями: Шопена, Літньою та На Таборищі. Балкони цієї частини міста потішили нас архітектурним різноманіттям. Які з них потрапили до нашого об'єктиву – дивіться у фоторепортажі «Таблоїда Волині».***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0

Читати ще

Коментарі

ЛЮДМИЛА

ЖАХ

ЛЮДМИЛА

ЖАХ

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter