Контрасти та раптовий сніг: фотошпалери листопада від «Таблоїда Волині»

30 Листопада 2020

Авторка: Юлія ДЗЬОБИК

Що наприкінці кожного місяця пропонує вам «Таблоїд Волині»? Так, хвилинку релаксу для очей і думок! У листопаді ми пропонуємо вам уже сьомий випуск максимально простої рубрики, зарядженої на відпочинок, позитив та спокій. А отже вже більше половини року разом з вами спостерігаємо за змінами сезонів та пір року!

Від травня ми дбайливо збираємо фотофони із вулиць міста, щоб зберегти у пам’яті кольори, текстури, особливості кожної пори. Можливо, когось вони надихнуть, розслаблять або хоча б на мить відволічуть від нудних буднів.

Листопад здивував неочікувано яскравим листям, туманними ранками, щотижневим сонцем, а наприкінці місяця ще й рясним снігом! На контрасті зустрілися ще яскраві квіти в росі та вже зимові квіти в льоду.

А що протягом цих 30 днів найбільше дивувало вас?
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter