Роса, зелень та гарбузи: фотошпалери вересня від «Таблоїда Волині». ФОТО

25 Вересня 2023

Авторка: Юлія ДЗЬОБИК

Ви ж пам’ятаєте, що наприкінці кожного місяця «Таблоїд Волині» пропонує вам хвилинку релаксу для очей і думок? У вересні ми святкуємо п’ятий випуск максимально простої рубрики, зарядженої на відпочинок, позитив та спокій.

Від травня і протягом року ми дбайливо збираємо фотофони із вулиць міста, щоб зберегти у пам’яті кольори, текстури, особливості кожної пори. Можливо, когось вони надихнуть, розслаблять або хоча б на мить відволічуть від нудних буднів.

Вересень цього року став четвертим місяцем літа, адже жовте листя з’явилося лише на порозі жовтня, а кількість теплих днів не поступалася липню. Ми надихалися другим врожаєм малини, каштанами у калюжах, яскравим листям з росою та червоним листям у виноградниках. А що найбільше надихало вас?
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter