Ягоди та зелень: фотошпалери липня від «Таблоїда Волині»

30 Липня 2020

Авторка: Юлія ДЗЬОБИК

Ви ж пам’ятаєте, що наприкінці кожного місяця «Таблоїд Волині» пропонує вам хвилинку релаксу для очей і думок? Отож презентуємо третій випуск максимально простої рубрики, зарядженої на відпочинок, позитив та спокій.

Ми дбайливо збираємо фотофони із вулиць міста, щоб зберегти у пам’яті кольори, текстури, особливості саме цієї пори. Можливо, когось вони надихнуть, розслаблять або хоча б на мить відволічуть від непростих буднів.

Липень став дуже ягідним і неочікувано – все ще насичено зеленим. Особливим натхненням були розкладки чорниці, суниці та лохини, а відпочинок для очей ми знайшли у молоденькій траві Центрального парку. Усе, що тішило і вражало, – у фотографіях далі.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter