Instagram дня: блог про материнство від волинської супермами

30 Серпня 2019

«Таблоїд Волині» у рубриці «Instagram дня» продовжує знайомити вас з інформативними блогами. Разом з вами ми вибиремо лише найкращі тематичні сторінки волинян, які зможуть надихнути тих, хто бажає створити власний блог, чи допомогти знайти свою особливу тему, мотивувати та подарувати приємне відкриття.

Сьогодні героїнею нашої постійної рубрики стала блогерка Ірина Лиса. Волинянка обрала особливу тему – материнство. Вона детально розповідає секрети та лайфхаки для тих, хто готується або вже є мамою. Ірина має 41,1 тис. підписників та 1 966 публікацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: INSTAGRAM ДНЯ: МОТИВАЦІЙНІ БЛОГИ «МАМИНОГО РАЦІОНАЛІСТА» З ЛУЦЬКА

Супермама часто ділиться цікавими та корисними рецептами для малюків і дорослих. Блогерка пише про найкращі страви, оскільки все перевіряє сувора критикиня та маленька капризуля – донечка, якій важко вгодити.

«Коли не знаю, куди направити свою енергію – я готую», – підписує Ірина.


Волинянка детально розповіла про період вагітності, ставлення до грудного вигодовування в публічних місцях та про те, як зібрати «конверт» у пологовий будинок. Вся інформація, якою ділиться жінка, базується на досвіді, оскільки вона має донечку та чекає на ще одного малюка.


Блогерка часто проводить розіграші та @LIKETIME для підвищення активності блогу та сторінок своїх підписників.


Супермама ділиться зі всіма жінками інформацією про особисте та сокровенне – сімейне життя.

«Я люблю бути доглянутою, і такою стараюсь бути постійно, але напевно я витрачу більше коштів і придбаю якісний професійний засіб для догляду і зроблю необхідні процедури вдома, а час, який залишився, витрачу на щось більш корисне для сім'ї, ніж годинами просиджуватису в салоні. Але це я і особисто моє ставлення!», – додає волинянка.


Ірина підтверджує той факт, що всі мами – це супержінки. Вона розповідає про різні лайфхаки для вагітних жінок та відверто говорить про особистий досвід.

«Як на мене, з народженням дитини мами припиняють бути звичайними людьми! Вони набувають фантастичних сил, про існування яких до цього навіть і не знали», – підписує блогерка.


«Але повірте, для вас я стараюсь наскільки це зараз можливо! Багато читаю та удосконалююсь, шукаю нові теми, які б вас захопили та розвиваю різнобічно свій блог!», – коментує блогерка.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter