Instagram дня: мотиваційні блоги «маминого раціоналіста» з Луцька

23 Серпня 2019

Сьогодні героєм нашої постіної рубрики «Instagram дня» став мотиваційний блогер з Луцька – раціоналіст Олександр Кревський.

Лучанин підіймає важливі теми та говорить про секс, гроші, спорт та про те, де брати натхнення. Він має майже 4 тисячі підписників та під сотню публікацій. Хлопець впевнений, що зможе стати корисним та допомогти своїм підписникам досягнути щастя. Він пише на три головні теми: психологія та поведінка людей, саморозвиток (бізнес в даному випадку), та мотиваційні пости, які змушують діяти. Також він ділиться власним досвідом та розповідає, як можна розпочати власну справу без будь-яких вкладень, організовує челенджі продуктивності.

«Ця користь може проявлятися не тільки в інформації, яку я викладаю.Також в моїх планах є більш детальне вивчення таргет-реклами, а також інтернет-маркетингу», – пише лучанин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КРАСЕНЬ ДНЯ: «МАМИН РАЦІОНАЛІСТ» ОЛЕКСАНДРУ рубриці #кревський_про_спорт Олександр ділиться особистими секретами та історіями зі свого життя. Блогер розповідає про свій досвід, адже тренажерний зал він відвідує вже 5 років.У розділі #кревський_про_гроші лучанин розмірковує на тему «Актив чи пасив». Актив, стверджує Олександр, це те, що приносить гроші, а пасив – те, на що ми їх витрачаємо. Олександр розповідає про джерела доходу: бізнес, підробіток та, власне, спосіб, який вибрав він – ділитись інформацією з новачками.


Ще одна важлива тема, яку підіймає Олександр, – фінансова свобода. Блогер розповідає про 4 кроки до бажаної цілі, ділиться способами зменшення витрат.

«Ці інструменти допоможуть тобі дотримуватися бюджету. А що вам заважає залишатися в рамках запланованих сум?», – запитує лучанин.


Блогер проводив челендж, який мав назву #7задач: кожен учасник щодня викладав в історіях скріншот з поставленими завданнями на день і його виконанням.

«Я хотів би разом із вами трішки підвищити свою продуктивність і ефективно організовувати свій денний графік», – йшлось у дописі.


«Цей блог я завів з метою показати тобі мої погляди на життя, мої дії, які я роблю, щоби поліпшити своє життя, стати успішним, та врешті-решт – жити гідно. Я впевнений, що ти знайдеш тут якусь хоч найменшу, проте корисну інформацію для себе. Я намагатимусь виходити за рамки традиційних блогів, я намагатимусь максимально правдиво розказати тобі про усе те, що відбувається, і як я реагую на це, я спробую створити власну культуру розвитку, що допоможе досягнути щастя», – додає Оленсадр.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter