Як поводилися та чим займалися найменші гості «Бандерштату». ФОТО

04 Серпня 2019

Текст: Мар'яна САМОЙЛЮК
Фото: Мар'яна САМОЙЛЮК, Лідія КОЖЕВНІКОВА

Стрибали на батутах, виготовляли із шишок та пластиліну тваринок, власноруч майстували прапори із символічним надписом «Бандерштат» – найменшим гостям фестивалю українського духу не доводилося нудьгувати. Як ведуть себе діти під час події та чи не важко їхнім батькам, дізнавався «Таблоїд Волині».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФЕСТИВАЛЬНА РОМАНТИКА: ПРО ЩО РОЗПОВІЛИ ЗАКОХАНІ «БАНДЕРШТАТІВЦІ». ФОТО
Руслана на фестиваль прийшла вперше, із собою взяла двох чарівних синочків і ще жодного разу про це не пошкодувала.

«Я вперше на Бандерштаті і дуже рада, що мої дітки теж тут. Вони не капризують, а розважаються: малюють, стрибають на батуті, виготовляють їжачків із шишок та пластиліну. Час пролітає за цими заняттями дуже швидко. Мені також було цікаво біля діток, мене навчили плести браслети», – розповіла Руслана.

А Катерина із племінницею смакують солодкою ватою та тільки приглядаються до різноманіття ігор, забав та майстер-класів. Каже, її маленька супутниця неодмінно знайде тут собі заняття до душі.

«Ми часто відпочиваємо із племінницею, це вже її другий похід на «Бандерштат». Ми тільки прийшли, тому вона поки зі всього дивується», – поділилася враженнями гостя фестивалю.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter