Успішно!

Чим дивував гостей ювілейний Food Fest у Луцьку. ФОТО

Ювілейний Food Fest у Луцьку

Цьогорічний фестиваль вперше проводили не в Луцькому замку, а в «Адреналін Сіті».

Десятий, ювілейний, Food Fest у Луцьку тривав три дні  з 9 по 11 травня. Цьогорічний фестиваль вперше проводили не в Луцькому замку, а в «Адреналін Сіті»

Організатори підготували для лучан та гостей міста насичену концертну програму та різноманіття смаколиків, повз які не пройдуть навіть вибагливі гурмани.

На відкритті відомого та очікуваного не лише лучанами фестивалю побувала кореспондентка Район.Луцьк.

На фестивалі в Луцьку
На фестивалі в Луцьку

На великій сцені Food Fest
На великій сцені Food Fest

Частування на будь-який смак
Частування на будь-який смак

Гостей частують стравами грузинської кухні
Гостей частують стравами грузинської кухні

За словами PR-директорки Food Fest UA Соні Момонт, за три фестивальних дні організатори планували на благодійних аукціонах, розіграшах зібрати мільйон гривень для п’яти військових підрозділів з Волині, які воюють на гарячих напрямках фронту, серед них –  1-й корпусу Національної гвардії «Азов» та 20-а бригада оперативного призначення «Любарт».

Соня Момонт
Соня Момонт

«У цих підрозділах служать друзі нашого фестивалю, члени команди. Ми зібрали запити і звітуватимемо про те, що саме і для яких підрозділів придбали», – розповіла вона.

У ювілейному Food Fest брали участь майже 40 учасників з Волині, Львівщини, Івано-Франківщині, Києва, Кременчука.

За словами піар-директорки, зміна місця проведення фестивалю – крок, про який організатори давно думали.

«У Луцькому замку для проведення такого масштабного заходу не дуже багато місця. Цьогорічний фестиваль в «Адреналін Сіті» дозволить нам прийняти всіх, хто хоче до нас завітати і нікому не буде тісно. У цьому році ми проводимо ювілейний фестиваль, тому старалися, як ніколи», – розповіла вона.

Гостей частують равликами та мідіями
Гостей частують равликами та мідіями

Смачний глінтвейн в казанах
Смачний глінтвейн в казанах

На фестивалі працювала основна та альтернативна сцена, де вдень проводили літературні спікінги та виступали лучани, які формують культурний, соціальний та бізнесовий ландшафт міста, а ввечері організували лаунж.

Для зручності гостей фестивалю основну сцену розмістили окремо від фудкорту. На великій сцені цього року виступали Baryk, Dorofeeva, Budchuk, Krabik, Ostap Drivko, Шугар, Flinka, DJ Olaras, XSergo & Linz, VLADA K, Катя Качановська, VSIVDOMA, Віктор Павлік.

На сцені фестивалю
На сцені фестивалю

Гості цьогорічного фестивалю із задоволенням смакували равликами, чуросом, креветками, чебуреками, стравами грузинської кухні, шашликами, реберцями та запеченими овочами на грилі, натуральними соками, настоянками та глінтвейном, який варять прямо у великих казанах. Любителям солодощів пропонували не лише морозиво з незвичними смаками, різноманітні тістечка, трубочки, горішки, макаруни, а й свіжу полуницю в шоколаді.

Полуниця в шоколаді
Полуниця в шоколаді

Для тих гостей, які віддають перевагу перевіреній класиці, «SPAR» та ТМ «Смачні традиції» підготували перекуси, готові страви, гарячі та прохолодні напої. Вони частували гостей піцою, солоними круасанами, котлетами та сосисками в тісті, кавою, чаєм та освіжаючим десертом – слаш. Купити тут можна було салат  або готову гарячу страву – смачні вареники та млинці з різноманітними начинками, деруни, котлету по-київськи,  ковбаски та овочі на грилі. Все це продавали за доволі демократичними цінами. Так, сосиска в тісті коштувала 25 гривень, вареники – 20 гривень.

Перекуси та гарячі страви від «SPAR» та ТМ «Смачні традиції»
Перекуси та гарячі страви від «SPAR» та ТМ «Смачні традиції»

Для зручності лучан та гостей міста на фудкорті встановили столи та стільці, де можна було неспішно посмакувати будь-якою стравою.

Фестиваль цього року відвідало чимало крафтярів. Лучанка Валерія Войтюк презентувала печиво, льодяники та мершмелоу «Няшики» власного виробництва, а Тетяна Максимчук з Маневичів привезла годинники, брошки, сережки з епоксидної смоли, які виготовляє у власний майстерні.

Майстриня з Маневичів Тетяна Максимчук
Майстриня з Маневичів Тетяна Максимчук

Яна Скриннік виготовляє браслети та чокери з бісеру.

«На Food Fest я презентую свої вироби вперше, хоча раніше часто брала участь в міських ярмарках. Поки гості лише придивляться та коментують, але сподіваюся щось куплять», – розповіла вона.  

Яна Скриннік виготовляє прикраси з бісеру
Яна Скриннік виготовляє прикраси з бісеру

Крафтова сироварня «Будз Баран» приїхала до Луцька з Косівського району Івано-Франківської області. Окрім класичних сирів, сулугуні, бринзи до Луцька привезли і сир «П’яний гуцул», витриманий у домашньому виноградному вині.

Крафтові сири
Крафтові сири

Майстерня «Gregit», яка спеціалізується на виробництві копченого та в’яленого м’яса, джерок також приїхала на Волинь з Івано-Франківщини. Її власниця Світлана Олексюк на фестивалі Food Fest побувала вперше.

Майстерня «Gregit»
Майстерня «Gregit»

Юлія та Денис з Рівненщини навчаються другому курсі Волинського національного університету імені Лесі Українки. На Food Fest вони побували вперше і збираються спробувати все, що тут продають. Лучанка Алла сподівалася отримати незабутні враження від виступу улюбленої виконавиці Dorofeeva.

Денис та Юлія вперше на фестивалі
Денис та Юлія вперше на фестивалі

Пані Алла поспішає на концерт
Пані Алла поспішає на концерт

Пан Роман разом з родиною вже втретє відвідував фестиваль. За його словами, нова локація такій події пасує, бо «Адреналін Сіті» може вмістити більше гостей.

«Атмосфера замку грала свою роль, але тут значно більше місця для відвідувачів», – додав він.

Пан Роман
Пан Роман

Лучанки Ганна та Поліна прийшли не тільки на концерт, вони за символічний донат за допомогою «магічного», старовинного фотоапарату могли створити газету з фото.

Поліна та Ганна створюють газету про гостей фестивалю
Поліна та Ганна створюють газету про гостей фестивалю

Додати новий коментар