Фестивальна романтика: про що розповіли закохані «бандерштатівці». ФОТО

04 Серпня 2019

Текст і фото: Мар'яна САМОЙЛЮК

Незабутні емоції завжди хочеться розділити з найдорожчими людьми, тому на «Бандерштат» закохані приходять разом. Про вражаючі історії кохання та круті емоції на фесті читайте у матеріалі «Таблоїда Волині».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ВІДГУЛЯЛИ ДРУГИЙ ДЕНЬ «БАНДЕРШТАТУ». ФОТО

Кажуть, що головного очима не побачиш – відповідь може дати лише серце. Вікторія Зайдель та Андрій Левицький – закохана парочка із Рівного. Вони зустрічаються вже два роки та вдруге відвідують «Бандерштат». Пара переконана, що зовнішність – не головне, адже людина має закохатися в душу і прийняти усі недоліки другої половинки. За два роки Андрій та Вікторія пройшли чимало випробувань і зрозуміли, що дарувати одне одному позитивні емоції та враження – дуже важливо.

«На "Бандерштаті" настільки крута енергетика, що хочеться, аби її відчули всі. Наша компанія складається з тринадцяти людей: батьки, брати, сестри – усі тут. Ми вважаємо, що це хороша альтернатива кафе чи кіно. Нам усе подобається. Мої батьки найбільше чекають виступ «Бумбокса», а ми чекаємо багатьох виконавців, тому що минулого року відкрили для себе багато гуртів, пісні яких стали для нас улюбленими. Беріть із собою найрідніших і разом отримуйте насолоду від крутого відпочинку тут», – побажали закохані із Рівного.

А подружжя Кравців фестиваль відвідує вперше. Вони разом вже 29 років. Вікторія була студенткою, а Анатолій – її викладачем. На перше побачення пішли наступного дня після екзамену. А одружилися через рік, бо зрозуміли, що знайшли справжнє кохання.

«Ми познайомилися 30 років тому, але пам’ятаємо цей день, ніби він був вчора. Цього року ми святкуємо 29-ту річницю подружнього життя.

Найцікавіше почнеться ввечері, але ми хотіли б потрапити ще на літературні читання. Радимо усім відвідати цей фестиваль, пригадати молодість і відпочити від важких буднів», – сказала Вікторія.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter