English Speaking Club: у Луцьку молодь вивчає англійську. ФОТО

07 Червня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

Щочетверга Луцький молодіжний центр «YouthСфера» організовує зустрічі клубу вивчення англійської мови – English Speaking Club.

Ігри, розваги, обговорення та палкі дискусії – невід'ємні частини зібрання. Постійна модераторка клубу і його ідейна натхненниця Наталія Берестень зізналася журналістці «Таблоїду Волині»:

«Коли я була студенткою, я розуміла, що мені бракує активностей. Я сприймала вивчення англійської, як нудне зубріння з підручника. Але насправді, це може бути весело і захопливо! Вивчення англійської мови має бути в кайф!».

На останньому занятті – «Scandinavia is calling» – усіх, хто прийшов, познайомили ближче із загадковими країнами Скандинавії, з їхніми цікавими законами, менталітетом та навіть популярними піснями.

«У нас є можливість у такий своєрідний спосіб покращити наше життя. Чим більше ми вивчатимемо скандинавський досвід і переймаємо його, тим швидше ми зможемо змінити наше життя на краще. Скандинавія показала неймовірні зміни в таких ситуаціях, де, здавалося б, виходу немає», – запевнила Оля Добривода, запрошена гостя та любителька Скандинавії.

English Speaking Club чекає усіх бажаючих. Люди з будь-яким рівнем володіння англійською мовою знайдуть щось для себе: дискусії, запальні танці чи навіть декілька нових крутих пісень.
2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter