Джамала, картопля та «Бандерштат»: у Луцьку відбулася вечірка Fuckup Nights. ФОТО

28 Серпня 2020

Фото: Ірина КАБАНОВА

Вчора, 27 серпня, у Луцьку відбулася п'ята вечірка Fuckup Nights, яку організувала консалтингова компанія Pro Business Hub. На івенті зібралися всі охочі, які хотіли послухати про те, як невдачі перетворити в успіх.

СЕО Pro Business Hub Юлія Євпак привітала гостей, розповіла про те, як у Луцьку з'явився рух Fuckup Nights, а також оголосила партнерів заходу: нову луцьку броварню Luchan та гастробар «Neprohlib».


Першим виступав співзасновник онлайн-платформи Consto (онлайн-застосунки для будівельного сектору) Андрій Мудрик. Він повідав чимало історій про створення нового стартапу та розповів про те, як свої недоліки перетворити у фішки.


Друга спікерка – власниця школи іноземних мов та авторка експрес-курсів з іноземних мов Юлія Яковлюк. Лучанка чесно та щиро говорила про свої факапи: звільнення адміністраторки, два мішки картоплі та те, як довіряти своїй інтуїції.


Третім спікером був засновник сервісного центру «Щозавгодно» Олександр Бащук. Цей чоловік повідав смішні й не дуже історії про те, як обирав персонал та про специфіку своєї роботи.


Останнім спікером став письменник, лідер гурту «Фіолет» та супутніх сайд-проектів, громадський діяч, артдиректор фестивалю «Бандерштат» Сергій Мартинюк (Колос). Цей чоловік «відкрив» залаштунки фестивалю, розповів про конфлікт з Джамалою, фінансові колапси та про те, як провалився під сцену.


Традиційно, вкінці події всі гості мали змогу познайомитися зі спікерами та насолодитися приємною розмовою. Більше – дивіться у нашому репортажі.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter