• банер чікос

Луцькі бізнесвімен зібралися на вечірці в музеї. ФОТО

08 Грудня 2020

Фото: Ірина КАБАНОВА

Локація: Волинський краєзнавчий музей

Учасниці нетворкінг-вечірки Pro Women традиційно провели вечір п'ятниці: випили вина, посмакували корисними ласощами та насолодилися музичним перформансом.

Вже втретє консалтингова компанія Pro business Hub влаштовує Pro Women – захід для жінок, про жінок та заради жінок. На цій події збираються успішні бізнесвімен, які мають змогу добряче набутися собою, зустрітися з фантастичними жінками та в атмосфері емпатичної професійності насолодитися ресурсним спілкуванням.

Партнерами цієї зустрічі були: школа англійської мови Mandarin, магазин косметики Sea of spa, кондитерки зі Sweet emotion studio, магазин «Сирне королівство», а також Shulyk design.

Спочатку виступила СЕО компанії Pro business Hub Юлія Євпак, яка привітала всіх учасниць заходу та оголосила першу спікерку – Інну Кондрацьку, власницю школи Mandarin. Вона розповіла про виклики, з якими стикалася, про зміни як суть життя, а також відповіла на питання учасниць.
Наступною спікеркою була власниця магазину SEA OF SPA Тетяна Боярчук. Вона пройшла шлях від маркетологині, власного агенства, роботи й життя на два міста, а зараз – реалізує себе в б’юті-сфері. Ця жінка поділилася історіями про свої факапи, які перетворила на успіх. Вона говорила про те, як внутрішні трансформації впливають на зміни в бізнесі.Далі на учасниць заходу чекав фуршет – фондю від «Сирного королівства» та ласощі від Sweet emotion studio, які не псують фігуру. Після гастроперерви вони змогли насолодитися виступом луцького гурту NEGODA з каверами на відомі хіти. Під час цього музичного перформансу всі жінки підспівували, підтанцьовували та знімали це атмосферне дійство на відео.

«Якщо у тебе є клітор, то не користуватися ним – це гріх», – стверджує наступна спікерка заходу – сексологиня, тренерка з жіночого імфітнесу (інтимної гімнастики), членкиня Міжнародної федерації тренерів імфітнесу, сексологів, секс-коучів Оксана Мазурок. Вона розповідала про задоволення тіла як ресурс, відповідала на питання учасниць та запевняла, що секс – це лише п'ять відсотків від всієї сексуальності.

«Любіть себе, цінуйте та досліджуйте», – додала Оксана.Крайня спікерка заходу Pro Women – засновниця БО «Фонд боротьби з раком» Марія Адамчук-Коротицька. Вона говорила про те, як боролася з хворобами, про стосунки з чоловіком, свої висновки та уроки й змотивувала всіх негайно робити те, про що ми так мріємо і плануємо на майбутнє.

«Якщо ти живий і здоровий, то у тебе ідеальне життя», – закінчила свою промову Марія.
Як відбувалося дійство та хто прийшов на вечірку – дивіться на фото.4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter