• банер чікос

Пастори, лицар та диван: як у Луцьку відтусили на вечірці Fuckup Nights. ФОТО

23 Жовтня 2020

Фото: Ірина КАБАНОВА

«Про свої невдачі варто говорити, бо всі ми факапимо. Варто лише це сприймати легше та простіше. Кожен факап – це стимул йти далі, робити більше та надихати інших», – впевнені організатори шостої вечірки Fuckup Nights – консалтингова компанія Pro Business HUB.

Вчора, 22 жовтня, відбулася вечірка в честь першого дня народження Fuckup Nights. Локацією для святкування слугував бар ZAVIDE, який знаходиться на вул. Соборності, 14-а.

На події була домашня атмосфера: спікери виступали на дивані та чесно й щиро розповідали про свої невдачі, які невдовзі обернули на успіхи та перемоги. Спочатку СЕО компанії Pro Business HUB Юлія Євпак привітала гостей та разом з Оксаною Цимбалюк розповіла про невдачі під час організації Fuckup Nights: про загублених: ковра, Юлю та цукровий, а також про не WOW-фотозвіт: босоніжки й каву з вікна.

Потім у форматі small talk виступили директорка Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» Елла Яцута та чемпіон світу з середньовічних боїв і організатор фестивалів Сергій Ващук. Вони витягували картки із запитаннями та розповідали про невдачі під час творення луцьких культурних проєктів: про проблеми зі спікерами, локаціями, організацією та про те, як їх «кидали» на гроші.Другою спікеркою була луцька рокерка, PR-директорка Одеського міжнародного кінофестивалю, поетка Тетяна Власова. Лучанка говорила про свою команду, а також розповіла декілька факапних історій: про оператора, який прийшов у майці та сланцях на червону доріжку, про фотографа, який потрапив в лікарню напередодні фестивалю, а також зізналася, що колись кричала на своїх підлеглих.Наприкінці виступали харизматичні та закохані молодіжні пастори Віталій Петренюк та Ольга Шипелик. Вони говорили і про церкву, і про особисті факапи: про (не) прийомного сина Сергія, про літні табори та про «карти, дєнгі, два ствола».Хто прийшов на подію та як все відбувалося – дивіться на фото.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter