Успішно!

біхелсі

Довгоочікувана зустріч: як у школі «ThinkGlobal» відзначили Перший дзвоник. ФОТО

Музика, фуршет, усмішки та довгоочікувані зустрічі – у луцькій приватній школі «ThinkGlobal» 1 вересня пролунав «неформатний» Перший дзвоник.

Текст: Аліна ХОЛБАН
Фото: Юлія КОЦЮБА

Музика, фуршет, усмішки та довгоочікувані зустрічі – у луцькій приватній школі «ThinkGlobal» 1 вересня пролунав «неформатний» Перший дзвоник. Як велика шкільна родина зустріла новий навчальний рік – бачив «Таблоїд Волині».

Місто познайомилося з новітнім форматом школи «ThinkGlobal» всього рік тому. За цей час заклад встиг гідно заявити про себе в луцькому освітньому середовищі та завоювати довіру дітей і батьків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОЗРІЗАННЯ СТРІЧКИ ТА ВЕЧІРКА-БАРБЕКЮ: ЩО ВІДБУВАЛОСЯ НА ВІДКРИТТІ ПЕРШОЇ ПРИВАТНОЇ ШКОЛИ «THINKGLOBAL» У ЛУЦЬКУ. ФОТО

Відходячи від звичного формату шкільного свята, перший дзвоник у «ThinkGlobal» влаштували у невимушеній та по-справжньому радісній атмосфері. Вже традиційно студентів і вчителів оголошував ведучий, а засновники школи Лілія Данилюк та Назар Михалюк вітали присутніх зі сцени.

«Пам’ятаю, як рік тому ми з Назаром стояли на цій сцені, хвилювалися і думали, яким буде перший навчальний рік у школі. Зараз я впевнено можу сказати, що це був найкрутіший рік у нашому житті. Хочу подякувати батьками та студентам за довіру», – тепло привіталася Лілія Данилюк.

1

Другий навчальний рік у «ThinkGlobal» відзначився поповненням у студентському та викладацькому складі. Тепер у школі навчаються не тільки молодші класи, але і студенти середньої школи, які прийшли до «ThinkGlobal» з інших освітніх закладів.

«Цього року у нас з’явилися 5-8 класи, – розповідає Назар Михалюк. – Це дуже тішить, адже підлітки самостійно та свідомо прийшли до рішення навчатися в нас».

1

Найбільше раділи початку нового навчального року ті діти, які вже вдруге святкують 1 вересня у «ThinkGlobal». Після тривалого періоду онлайн-занять вони нарешті зустрілися з друзями та улюбленими викладачами.

З донькою Антоніною, студенткою 1-А класу, на свято завітало подружжя відомих луцьких лікарів Петровських.

«Ми обрали ThinkGlobal через новітній підхід до навчання та особливе ставлення до дітей, – ділиться Вадим Петровський. – Це розвиваюча школа, яка вчить вільно мислити та  задумуватися над процесами, які відбуваються навколо».


1

Враховуючи нестабільну епідеміологічну ситуацію, пов’язану з пандемією коронавірусу, цьогоріч особливу увагу в школі приділили безпеці.

«Зокрема, у нас є антисептики, системи контролю доступу і сканери для обличчя з автоматичним вимірюванням температури», – розповідає Назар Михалюк.

Готові у «ThinkGlobal» і до дистанційного навчання.

«У нас є готова платформа для онлайн-занять. Це ефективні алгоритми та схеми, за якими ми вже встигли успішно попрацювали. В такому форматі діти не відчувають дискомфорту та однаково задоволені навчанням», – запевняє засновник приватної школи.


На особливу увагу заслуговують молоді, амбіційні та творчі викладачі приватної школи. В кожного з них – цікавий професійний досвід та власне прогресивне бачення освітнього процесу. Перед тим, як стати частиною родини «ThinkGlobal», викладач англійської Владислав Сопнєв три роки працював в Китаї.  

«На основі цього досвіду я створив власний підхід до навчання. У базову програму, передбачену школою, я додаю багато інтерактиву. В рамках теми заняття ми влаштовуємо ігри та змагання, багато рухаємося, трішки дуркуємо. Не люблю постійно сидіти за вчительським столом, – зізнається Владислав. – Мені імпонує програма навчання у ThinkGlobal. Дитину неможливо змусити вчитися, і я вірю в це», – додає вчитель.

4

Після офіційної частини заходу на дітей та батьків чекали перші заняття у класах, святковий фуршет і анімаційна програма. Як у «ThinkGlobal» зустріли новий навчальний рік – дивіться на фото «Таблоїда Волині». 

1





1

1


2

2

1


1



1





1

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

Додати новий коментар