Розрізання стрічки та вечірка-барбекю: що відбувалося на відкритті першої приватної школи «ThinkGlobal» у Луцьку. ФОТО

03 Вересня 2019

Хоча для багатьох луцьких учнів Перший дзвоник пролунав 2 вересня, перша у нашому місті приватна школа «ThinkGlobal» відкрила свої двері для дітей та їхніх батьків на день раніше. Замість традиційної лінійки тут влаштували ціле сімейне свято з барбекю, дитячою дискотекою та теплим спілкуванням маленьких та дорослих гостей свята.

Як все відбувалося та чим цікава нова приватна школа у Луцьку – дізнавався «Таблоїд Волині».

«ThinkGlobal» – це всеукраїнська мережа навчальних закладів, в основі яких лежить освіта за новітніми світовими стандартами та орієнтованість на розвиток у дітей глобального мислення та глибинного пізнання світу.

1 вересня на подвір’ї луцької школи «ThinkGlobal» (вул. І. Франка, 52) зібралися всі майбутні учні, їхні батьки та викладачі. Після офіційної частини свята та урочистого розрізання стрічки діти та батьки розійшлися по класах, де відбулося перше ознайомче заняття з викладачами. Зазначимо, що кожним дитячим колективом опікуються вчитель та його асистент.

У свій перший навчальний рік новостворена школа прийняла до себе близько тридцяти учнів нульового, першого, другого та третього класів. Хоча, як зазначає керівництво закладу, стати частиною шкільної родини «ThinkGlobal» можна буде і протягом навчального року.

У Луцьку новий заклад функціонує вже три місяці: протягом літа тут працював табір, у якому дітей знайомили з навчальним середовищем, вчителями та новими методиками в навчанні.

Засновниками нового навчального закладу стали Лілія Данилюк та Назар Михалюк. У луцькому освітньому середовищі це подружжя відоме завдяки школі іноземних мов «Perfect School», яка вже чотири роки успішно працює у нашому місті.

«У нашій новій школі буде багато інтегрованих курсів, наприклад, “Human in the world” або “Comunication and thinking”, які об’єднують декілька класичних державних предметів, – розповідає Назар Михалюк. – Навчальний простір відрізняється наявністю в кожному класі відпочинкової зони. Також в освітньому процесі передбачено багато інтерактиву: діти будуть активно взаємодіяти не тільки на перервах, але й під час занять».

Серед цікавинок «ThinkGlobal» керівник також називає дитячі екскурсії, великий об’єм проектної роботи учнів вже з першого заняття та відсутність традиційної системи оцінювання.

«У нас діти не знають оцінок один одного, і це виключає конкуренцію в класі. Також за свої успіхи студенти можуть отримати шкільну “валюту”. Її вони можуть обміняти на різноманітні дрібнички, канцелярію, солодощі та навіть гіроборд», – каже Назар Михалюк.

Однією з особливостей «ThinkGlobal» є також і маленькі класи. Цю безперечну перевагу зазначають і деякі батьки.

«Як на мене, маленькі класи – це великий плюс. Я сам – пластун, тому знаю з власного досвіду, що навчання в гуртках – це найефективніша форма для освітнього процесу, – каже батько одного з хлопчиків Тарас Зень. – Звичайно, віддавати дитину у школу нового формату ризиковано, але без цього неможливо рухатися вперед. Треба завжди пробувати щось нове», – додає чоловік.

Після перших занять на шкільному подвір’ї стартувала неофіційна частина свята. Діти, батьки та вчителі були запрошені на барбекю-вечірку, в рамках якої продовжили знайомство та тепле спілкування. Пізніше для учнів влаштували дитячу дискотеку.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter