До Луцька в'їжджають: перевізники ігнорують «червоний» карантин

06 Серпня 2020

Перевізники ігнорують вимогу Волинської облдержадміністрації щодо курсування міжміських та міжобласних автобусів в об'їзд Луцька, який у столиці віднесли до «червоного» рівня небезпеки поширення коронавірусної інфекції.

Про це розповіла начальниця управління транспорту облдержадміністрації Наталія Остапкович, інформує «Суспільне».

Напередодні усім перевізникам надіслали листи про дотримання карантинних норм, каже чиновниця. Згідно з цими нормами, курсування автобусів повинне здійснюватися в об’їзд Луцька, або ж до меж міста, яке перебуває у «червоній» зоні.

За словами чиновниці, будь-яке транспортне сполучення має бути припинене:

«Забороняється перевезення пасажирів у місто Луцьк, по місту Луцьку, у міському, приміському, міжміському і міжобласному сполученні. Також у залізничному сполученні», – каже Наталія Остапкович.

Рішення Державної комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій і постанова уряду є обов’язковими для виконання.

«Усі перевізники повідомлені про відповідальність за порушення карантинних норм», – каже начальниця управління транспорту.

Контролювати роботу перевізник має управління Укртрансбезпеки і патрульна поліція. Припиняти роботу автостанцій посадовці з управління транспорту облдержадміністрації не мають повноважень. Вони лише можуть попередити перевізників про відповідальність за недотримання карантинних норм.

Сьогодні, 6 серпня, автобуси вийшли у рейси, розповіла директорка обласного підприємства автобусних станцій Інеса Корнейчук, і у Луцьк вони заїжджають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬК ПРОТИ КИЄВА: У МІСТІ НЕ БУДЕ «ЧЕРВОНИХ» КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ


5

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter