Луцьк проти Києва: у місті не буде «червоних» карантинних обмежень

01 Серпня 2020

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення віднести Луцьк до «червоної» карантинної зони з максимальними обмеженнями: припинення руху громадського транспорту, закриття кафе і ресторанів, дитсадків тощо.

Втім, влада обласного центру Волині відмовилася підкорюватися рішенню Києва, оскільки вважає його «незрозумілим», про що написав на своїй сторінці у фейсбуці радник міського голови Ігор Поліщук.

«Державною комісією ТЕБ та НС (орган з не зовсім зрозумілим правовим статусом) без будь-яких особливих причин віднесено наше місто Луцьк з 3 серпня до "червоного" рівня епідемічної небезпеки. Справжні мотиви такого рішення незрозумілі, адже в останній час щодо статистики по рівню захворюваності на COVID-19 в місті нічого не змінилось», – зауважив чиновник.

Він підкреслив, що, якщо центральна влада хоче запровадити жорсткі карантинні обмеження, вона має запровадити надзвичайний стан і тільки тоді зупинити транспорт та закрити заклади.

«Недолугі, невчасні та непрофесійні рішення щодо протидії коронавірусу й так довели країну до економічного колапсу, знищили сотні тисяч робочих місць та значно погіршили рівень життя українців й рівень економічної активності в країні», – додав Ігор Поліщук.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter