Успішно!

День милосердя на Волині: добрі справи, які ви можете зробити

28 листопада людство відзначає Всесвітній день милосердя.

28 листопада людство відзначає Всесвітній день милосердя. Його ініціатором став індійський поет і журналіст Притиш Нанді. Створили його, щоб пропагувати спосіб життя на основі ахімси. Це поведінка без нанесення шкоди будь-якій живій істоті, навіть рослинам, жодним чином - ні діями, ні думками, ні словами.

«Таблоїд Волині» доєднується до загальної хвилі добра, і пропонує своїм читачам варіанти, куди можна спрямувати свою хорошу енергію сьогодні.

МИКОЛАЙ ПРО ТЕБЕ НЕ ЗАБУДЕ

Благодійна акція «Миколай про тебе не забуде» за 13 років існування стала доброю святковою традицією луцьких волонтерів. Її мета – привітати дітей з малозабезбечених, багатодітних сімей, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, подарувати свято тим, кому дійсно потрібна увага і підтримка. Волонтери акції просять допомогти з пошуком таких діток. Також хавжди можна долучитися до акції іграшками, солодощами та іншими подарунками. 

Контакти для допомоги: 066 495 71 79 (керівниця акції Юлія), 095 013 86 49 (координаторка Катерина) або на електронну пошту: [email protected].

СОБАКИ І КОТИКИ З «ЛАСКИ»

Комунальне підприємство «Ласка» відкрите для всіх відвідувачів. Собаки і котики, що мешкають тут, потребують уваги, корму, а головне – добрих рук, які би взяли їх до себе додому. 

Контакти для допомоги: вул. Мамсурова, 9. Луцьк. 

ДОПОМОГА ОНКОХВОРИМ ДІТКАМ

Вже багато років у Луцьку діє благодійний фонд «СТОПРАК», який допомагає людям з онкологічними захворюваннями. Останнім часом фонд активно співпрацює з Онкогематологічним центром Волинської обласної дитячої лікарні. Допомогти діткам можна, пожертвувавши кошти на картку болагодійного фонду. Нещодавно на фейсбук-сторінці «СТОПРАК» написали про збір коштів на меблі для Онкогематологічного центру. Частина розкладних меблів, на яких ночують батьки хворої малечі, давно втратила не лише естетичний вигляд, але й нормальну функціональність, тож потребує заміни. 

Контакти для допомоги:

ПриватБанк: поточний рахунок – 26006055501466, МФО – 303440, ЄДРПОУ – 37537784. Отримувач: Благодійний Фонд «СТОПРАК».
ПАТ «Кредобанк»: ЄДРПОУ – 37537784, МФО – 325365, розрахунковий рахунок – 2600802349723. Отримувач: Благодійний Фонд «СТОПРАК».

НІЧИЇ БАБУСІ І ДІДУСІ

Двері Луцького геріатричного пансіонату також завжди для відвідувачів. Старенькі мешканці комунального закладу завжди раді теплій розмові за чашкою чаю. Навідати бабусь і дідусів, а також інших підопчних закладу можна, попередньо зателефонувавши до директорки Алли Гнатюк. 

Контакти для допомоги: вул. Теремнівська, 70. Телефон +3803322 52598. 

ДОПОМОГА ДІТЯМ-СИРОТАМ

Інтернет-видання «Таблоїд Волині», спільно з луцьким Будинком дитини та працівницею волинської поліції Ольгою Якимлюк, організовує благодійний збір речей та іграшок до Дня святого Миколая. Зібрані речі віддадуть дітям-сиротам.

Для збору підійдуть будь-які іграшки: ляльки, машинки, відеречка для піску та грабельки, пірамідки, пазли, мозаїки, м'ячі та ін. Також можна приносити різне канцелярське приладдя для малювання: гуаш, олівці, альбоми тощо. Зазначимо, що речі обов'язково мають бути новими.

Контакти для допомоги:  вулиця Конякіна, 18-в (редакція газети «Сім'я і дім»).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ТАБЛОЇД ВОЛИНІ» ОРГАНІЗОВУЄ БЛАГОДІЙНИЙ ЗБІР ІГРАШОК ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ

Ілюстрація - з ресурсу SUNMAG
Ілюстрація - з ресурсу SUNMAG

Додати новий коментар