«Фестиваль добра»: як у Луцьку хвостатим «безхатченкам» шукали господарів. ФОТО

29 Вересня 2019

Маленькі пухнастики, щасливі господарі та шанс на нове життя – саме в такій особливій атмосфері відбувся благодійний фестиваль допомоги тваринам КП «Ласка». #Мокрі носики. Особливий «фестиваль добра» розпочався о 12 годині 29 вересня на території біля РЦ «Промінь», який є партнером заходу.


На заході було 20 собак із КП «Ласка», яких обирали самі волонтери. Всі собаки соціалізовані, вакциновані та стерилізовані, що означає – привітні, здорові та не матимуть потомства. Цього фестивалю для котоманів привезли 10 чотирилапих «мявкунів» від ГО «Спільний дім».

Всіх майбутніх господарів, які вирішили всиновити пухнастика, чекали приємні сюрпризи та подарунки від «Royal Canin», який є партнером заходу. Цю подію підтримав також комплекс автомобільних послуг «WEST AUTO HUB».На території фесту було чимало атракцій і для найменших відвідувачів фестивалю на дитячій зоні від ДРК «Смугастий носоріг».

Також було місце знайомства гостей з тваринами, зона інформації та співбесід – місце, де розмовляли з потенційними господарями, оформляли документи на переїзд собак до нового господаря, благодійний ярмарок «Handmade for dogs» – різноманітні аксесуари та корисні речі для домашніх тваринок; фотовиставка-аукціон – виручені кошти з продажу фотокартин спрямовані на допомогу безпритульним тваринам; зообібліотека з корисними та цікавими книгами про собак та котів, «Мішок добра» – місце збору подарунків та допомоги для собак та котиків, зона лекцій про тварин від провідних спеціалістів: Яни Карпінської, Оксани Кардаш-Лис, Яни Коханюк та Олександра Червінського«Це наш другий захід. Наша місія не просто прилаштувати тварин, а й розповісти що безпритульні собаки – такі ж самі, як і породисті. Ми дуже хочемо знайти сім'ю тим тваринкам, в яких її немає. Ми також плануємо розповісти людям про те, як утримувати тварин і хотіли б донести всім, що важливо чіпувати, стерилізувати своїх домашніх улюбленців для того, щоб життя між людьми та тваринками було комфортніше. Ми вдячні благодійникам та волонтерам: "Променю", які повірили у нас і "Royal Canin". Та дякуємо ще й виробника лежаків "Майстер стиль", які подарували зручні та м'які лежаки для наших тварин. Говоримо величезне "спасибі" всім добровольцям та волонтерам», – додала співорганізаторка #Мокрих носиків Юлія.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

11

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter