Волонтери благодійної акції «Миколай про тебе не забуде» просять про допомогу

25 Листопада 2019

У Луцьку тринадцятий раз поспіль відбувається акція «Миколай про тебе не забуде», мета якої – привітати дітей з малозабезбечених, багатодітних сімей, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, подарувати свято тим, кому дійсно потрібна увага і підтримка.

Цьогоріч організатори прагнуть, аби святий Миколай відвідав дітей по домівках, а також відшукати тих, хто з різних причин лишається без уваги святого Миколая та його помічників (або соціальних служб).

Акція розпочалася у середу, 20 листопада, у бібліотеці імені Олени Пчілки, а офіційне відкриття та прес-конференція з новою керівницею акції – Юлією Дмитрук – відбудуться 1 грудня.

«Ми, волонтери фабрики святого Миколая, помічники Чудотворця у Луцьку, просимо вас, дорогі лучани, долучитися до акції та допомогти нам у пошуку діток. А саме: з малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, що лишилися без нашої з вами уваги або тих, чия історія точно не лишить нас з вами байдужими», – йдеться у дописі на сторінці «Миколай про тебе не забуде ЛУЦЬК» у фейсбуці.

Якщо, ви знаєте таких дітей, повідомте за телефонами: 066 495 71 79 (керівниця акції Юлія), 095 013 86 49 (координаторка Катерина) або на електронну пошту: [email protected]


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter