Чорний гумор і меми: волинська бібліотека підкорює твіттер

10 Листопада 2021

На твіттер-акаунті Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, який з'явився на світ на початку листопада за короткий час назбиралося понад шість сотень підписників. Слідкують за «книгозбірнею, яка шарить і викупає» не просто через любов до книжок та літератури. Адміністратори сторінки оперативно реагують на важливі події в країні, а ще постять чорний гумор, дотепні меми та взагалі не стримують поривів жартувати.

Про це пише ІА «Конкурент».

За трохи більше, ніж тиждень, бібліотека встигла зробити 36 твітів. Серед них і жарти про радіодиктант, і нетиповий заклик вакцинуватися. До слова, 100% працівників бібліотеки вакциновані, і показують гарний приклад своїм читачам.

Веде бібліотечний твіттер нова працівниця книгозбірні Іванка Пікула. Дівчина працює тут з початку місяця, однак вже встигла підкорити серця користувачів соцмереж своїми твітами.

«Чесно сказати, я не очікувала, що все це так розлетиться. Але я просто роблю те, що мені подобається. Як видно, людям подобається теж. Тому це так і вдається. Ми плануємо постити в тому ж дусі – подавати новини з нашого фейсбуку, розповідати, що в нас діється в бібліотеці, щоб люди могли ознайомлюватися і знати, що ми існуємо та активно працюємо. Хочу також робити трохи розважального контенту», – каже дівчина.

Іванка розповідає, що вже давно хотіла працювати у бібліотеці, бо любить книжки і літературу. Дівчина переконує: тут набагато цікавіше, ніж звикли думати люди. Тому вона хоче ще більше розказувати про все, що відбувається у цій книгозбірні, світові.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter