Чому скульптура студента у Луцьку не схожа на студента. Фото

02 Липня 2019

Фото: Юлія КОЦЮБА

Луцький НТУ 2 липня відзначає 53 річницю. У рамках офіційного святкування на площі біля головного корпусу відбулося відкриття скульптури студента.

На захід прийшли усі, хто хотів дізнатися, якою ж буде скульптура, адже її форму тримали у таємниці.

Як виявилося, студента зобразили у вигляді куба. Представники університету під час відкриття запевнили, що скульптура, присвячена студентам, має таку форму не випадково.


«Кубик – це символ перемоги людського духу над грубою матерією. Прокручуючи сотні комбінацій, людина хоче дійти до істини, вона сподівається на досягнення результату і постійно прагне досконалості… Без поспіху, збираючи маленькі кубики у єдине ціле, студент формує себе як дорослу і освічену особистість. З маленької дитини він стає майстром своєї справи, набуває досвіду, гартує себе, наповнюється людськими чеснотами і постійно прагне йти шляхом успіху, досягаючи нових вершин», – пояснили в університеті під час відкриття скульптури.

Кубик тримає у руці диплом Луцького НТУ. Щоб в майбутньому успішно отримати вже справжній диплом університету, студенти з радістю його терли та робили фото на пам’ять.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter