BLOG на нічку: як знайти мотивацію до дій
Часто ми не можмо навіть встати з ліжка, замість того, щоб поснідати, «зависаємо» в Інстаграм
06 Вересня 2024
Успішно!
«Не грошима єдиними», – такою фразою можна описати сьогоднішній випуск рубрики «BLOG на нічку». Про оманливість «щасливих білетів», а також про те, чому легкі гроші – не запорука щастя, – читайте у публікації.
«Не грошима єдиними», – такою фразою можна описати сьогоднішній випуск рубрики «BLOG на нічку». Про оманливість «щасливих білетів», а також про те, чому легкі гроші – не запорука щастя, – читайте у публікації.
Текст на своїй фейсбук-сторінці опублікувала луцька психологиня Ольга Созонік.
Якщо бажаєте побачити свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].
***
Жителька Нігерії Лагоса Розмарі віддала всю суму виграних коштів у національній спортивні лотереї випадковій жінці, котра жебракувала з дитиною на вулиці. Власниця «щасливого лотерейного квитка» пояснила це тим, що чула, що такі "несподівані кошти" приносять біду у родину.
Досвід ще одного власника джек-поту Майкла Керрола є цьому підтвердженням. Безробітний чоловік «випадково» придбав лотерейний квиток, бо йому не вистачило коштів на їжу у супермаркеті. Зовсім через трохи він став власником 15 мільйонів доларів, на які спочатку придбав подарунки близьким, будинок, автомобілі, а згодом витратив їх на наркотики, ставки в казино і жінок легкої поведінки. Решту коштів вже довелось витратити на виплату боргів. Зараз Майкл працює прибиральником сміття, отримує 5 доларів за годину та стверджує, що з такими грошима жити значно легше.
Подібний досвід пережила Шерон Тірабассі, яка виграла 10 мільйонів доларів у 2004 році. Менше ніж за десять років вона витратила кошти на будинок, дизайнерський одяг та екзотичні подорожі. Коли фінансів стало обмаль вона повернулась до попереднього життя і знову почала жити в орендованому помешканні й працювати водійкою автобусу. Все ж їй поталанило заощадити певну суму коштів на рахунку для освіти своїх дітей.
Історії ж реальних мільйонерів починалась з протилежного - з повної відсутності кошті і фарту на придбання «щасливого квитка». Так, Волт Дісней починав свою роботу мультиплікатора лише з ідеї, компанію Walt Dinsney and Brothers заснував після кількох банкрутств за позичені гроші у брата і батька, а на «Білосніжку і семеро гномів» брав позику у банку.
Марта Стюарт у 2005 році заснувала свою справу з нуля, згодом через ув'язнення за публікацію комерційної таємниці у своєму журналі, покинула бізнес на 5 років, а після повернення знову вивела компанію на попередній рівень. Відомий дизайнер Ральф Лорен заробив на свій перший костюм у 12 років. Для цього йому довелось вчитися вдень, а працювати вночі. Але цей досвід змусив його запам'ятати на все життя одне правило: якщо ти хочеш втілити свої бажання, працюй і бери відповідальність.
Скільки б не говорили, що якби на рахунку був мільйон, то ми б втілили усі мрії й стали б щасливими, все досвід цих людей говорить про інше: «щасливими квитком» є не велика сума на рахунку, а її відсутність, що спонукає реалізовувати себе і досягати бажаного через постійність та працю.