12 днів без їжі: луцьке подружжя влаштувало експеримент. ВІДЕО

30 Червня 2020

Карантинний експеримент вирішила влаштувати сім’я Швораків із Луцька. Подружжя прожило 12 днів без харчування. Кажуть, що результатом задоволені, але повторювати їхній досвід без підготовки не радять.

«Суспільному» Олена та Андрій розповіли, чому вирішили пити лише воду. Зі слів подружжя, голодування – найкращий варіант позбутися стресів і хвороб та зекономити сімейний бюджет.

«Я подумав, що роботи немає через карантин, шалена економія на грошах, класна математика, подумав я, і почали», – каже чоловік. Андрій Шворак працює масажистом, Олена – актриса облмуздрамтеатру. Для жінки це голодування – п’ята спроба.

«Перші три дні я розуміла, що треба більше рухатися, менше спати, але це мало вдавалося, але після 6-го дня голоду чоловік казав – о, ти так рано встаєш, я прокидалася о 5 або раніше, дуже була активна. Рецептори, відчуття загострюється», – розповідає Олена.

Використовувати голодування як метод схуднення не варто, – кажуть лікарі. Відмова від їжі має протипоказання.

«Особливо, якщо це людина старшого літнього віку, протипоказано вагітним жінкам, людям з онкозахворюваннями, дуже молодим людям. Багато людей думають, що голодування – гарний спосіб схуднення, але це міф. Насправді людина худне за рахунок води, а не спалювання жиру", – розповіла «Суспільному» лікарка Луцької поліклініки Ірина Андрійчишина.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter