Успішно!

Вірші, музика та маршмелоу: як розважалася луцька молодь на творчій вечірці. ФОТО

Команда Луцького молодіжного центру «YouthСфера» влаштувала чілову пізнавально-творчу вечірку

Текст та фото: Христя НЕГАЄВСЬКА

Конференції в зумі, дівич-вечори у скайпі, побачення під час інстаграм-трансляції – це реальні розваги молоді під час карантину Здається, тепер розуміє кожен, як сумно жити без музики, живого спілкування та можливості попити чаю у компанії найближчих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПІД МЕТАЛ І НАРОДНІ ПІСНІ: МИТЕЦЬ ІЗ ДНІПРА РОЗПОВІВ ЛУЧАНАМ, ЯК ТВОРИТЬ РОБОТИ

Активна команда Луцького молодіжного центру «YouthСфера» в рамках ініціативи «Молодь дій!» влаштувала чілову пізнавально-творчу вечірку «Літо на вулиці». Не хвилюйтеся, всі були в масках, пшикали руки антисептиком та тримали дистанцію. Локацією для вечірки слугувала чимала територія креативного простору «Озерний вітер» (вул. Ковельська, 131).


 

Дружні посиденьки, цікаві розмови, музика та поетичні читання – ідеальний план на вечір п'ятниці.  На події також влаштували активні розваги:  віцепрезидент з внутрішнього розвитку Федерації дебатів України Антон Євтушко підготував мотивуючий вступ, вибрав двох охочих для цікавої гри та розповів, як правильно дискутувати. 

«Свіжий вітерець» цієї вечірки  – поетичні читання від Дмитра Безвербного та (не)волинянок: Катерини Рубан і Юлії Фінковської. Вони зігріли народ своєю творчістю, надихнули пофантазувати та зробили цей вечір таким особливим.
 

Також всі насолоджувалися атмосферним концертом від  Арсена Горбача та Ані Негодюк, які виконували кавери на відомі хіти. 


Хедлайнером вечора стало дружнє застілля: всі змогли посмажити смачнющий маршмелоу, робити «бутерброди» з печивом та поласувати смаколиком.

«Тут класна атмосфера для того, щоб побути разом, поспілкуватися, відпочити, забути про той карантин, послухати неймовірну поезію від дівчат, пограти у гру та відсвяткувати день молоді», – додала одна з організаторок дійства Яна Романюк.

 

 

Додати новий коментар