Модельний щоденник: приголомшливий образ та фінальна фотосесія в школі MZMSpeсial. ФОТО, ВІДЕО

24 Жовтня 2020

У модельній школі MZMSpeсial для жінок віком 25+ відбулося останнє заняття та фінальна фотосесія з київською фотографкою Анастасією Альошиною. Традиційно, про подію розповідає журналістка «Таблоїда Волині» Аліна Холбан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МОДЕЛЬНИЙ ЩОДЕННИК: «ПОБАЧЕННЯ З СОБОЮ» ТА НЕСПОДІВАНІ ІНСАЙТИ У ШКОЛІ MZMSPEСIAL. ФОТО

***

Це нарешті сталося! Три насичених п’ятниці у школі MZMSpeсial завершилися фінальною фешн-зйомкою з Анастасією Альошиною.

В цей день на офісі агентства панувала особлива атмосфера. Через насичений графік нас зібрали раніше, ніж зазвичай. По плану – знайомство та лекція з фотографкою, макіяж і зачіска в Hepler place та довгоочікувана фотосесія, а точніше – модельні тести.

Анастасію Альошину я знала і раніше: по роботі декілька разів доводилося спілкуватися з нею у фейсбуці. Втім, наше офлайн знайомство перевершило всі очікування: енергійна, зі своєрідним почуттям гумору та манерою спілкування, ця дещо зухвала жінка-вамп підкорює своєю харизматичністю.

На лекції Анастасія влаштовує нам невеличкий лікнеп і розповідає, як модель і вся команда готуються до зйомки. Як не дивно, все починається з настрою. Його фотограф оформлює у так званий мудборд – підбірку фотографій, які найкраще ілюструють його задум. Для моделі створюють окремий мудборд: вивчаючи його, вона має детально уявити свій образ і «зловити» потрібний настрій.

Наша фінальна зйомка відбувається у форматі модельних тестів, призначених для демонстрації найпривабливіших рис моделі та її професіоналізму. Анастасія мотивує нас, розповідаючи про сміливість самовираження, пошук власної харизми та розкутість. Нагадує фотографка і про вправи на розслаблення тіла та обличчя.

Чекаючи своєї черги на макіяж і зачіску, я під’їдаю смаколики, розминаюся та спостерігаю, як фотографують інших учасниць. Цей процес мені подобається – здається, заради класних кадрів Альошина здатна розворушити навіть меблі.

В одній з попередніх публікацій я розповідала про заняття з макіяжу з Вікторією Майструк. Того разу я не наважилася стати учасницею, якій Вікторія робила мейк. Але на останньому занятті черга дійшла і до мене! Макіяж та зачіска в My Parfum, що знаходиться в Hepler place, стали першим етапом мого перевтілення.

Враховуючи те, в MZM я прийшла в а-ля дитячій кофті з ведмедиком Тедді, перетворення в яскраву жінку на височезних шпильках було дуже ефектним. Тут не можна не згадати про одяг відомого луцького бренду OZI, який нам довелося презентувати. Всупереч моді, я завжди не довіряла оверсайзу. Втім, широкі білі брюки, чорна сорочка і доволі вільне пальто змусили мене таки змінити думку.

«Варто замислитися над зміною стилю», – вирішила я, дивлячись у дзеркало.

Надихнув мій образ і нашу фотографку. У кадрі в мене була доволі незвична роль серйозної, впевненої у собі та дещо зверхньої жінки. І хоча цей образ далекий він реальності, в ньому я почувалася на диво комфортно. Одним словом – магія перевтілення відбулася і від зйомки я отримала справжній кайф. Здається, Анастасія також лишилася задоволеною.

Переглядаючи фото та відео бекстейджу, сказати, що я заінтригована – це нічого не сказати! Думаю, інші учасниці також з нетерпінням чекають на результати. Що вийшло з наших модельних тестів і в яких образах постали дівчата – дізнавайтеся незабаром на «Таблоїді Волині».

P.S.: В модельному агентстві MZM оголосили наступний набір в MZM Special з оновленою та розширеною програмою. Тепер занять буде вдвічі більше і можна займатись по модулях. Перший модуль тривалістю чотири тижні включатиме знайомство та дефіле, антиейдж харчування, позування та фотосесію. Другий – дефіле та лекцію стиліста, майстерклас по цілепокладанню та мотивації, лекцію про розвиток свого інстаграму та ще одну фотосесію. Записавшись на перший модуль, на другий можна піти за бажанням наступного місяця. Більше детальна інформація за телефоном: 050 6891255.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter