Переселенець з Волновахи відновився у Луцьку та виборов три медалі на Чемпіонаті України. ФОТО

11 Вересня 2023

Дворазовий чемпіон світу і майстер з гирьового спорту Євген Нескреба, який, разом з сім’єю переїхав з Волновахи до Луцька, почав знову тренуватися й у ці вихідні виборов три золоті медалі на відкритому Чемпіонаті України з гирьового спорту в Києві.


Дружина Євгена – прикордонниця, нині служить у Луцькому прикордонному загоні, тому обирати куди вивозити родину з маленькою донечкою, не довелось. За кілька днів після початку війни, у перерві між обстрілами, їм вдалося виїхати з рідного міста.Наступного дня, їхній будинок знищили прицільно, за проукраїнську позицію. А разом з ним згоріли й 580 медалей та 290 кубків, які Євген та його доньки вибороли у спорті та зберігали в окремій кімнатці. Євген не забрав навіть медаль, яка справді була із золота.
Та попри біль, він не зупинився, не опустив руки й продовжує свій шлях до перемог. Бо як переконаний сам Євген, ракети можуть руйнувати стадіони, але не здатні знищити характер і волю до перемог.


А вона у Євгена Нескреби неабияка, що чоловік мав нагоду продемонструвати цими вихідними.В суботу, під час відкритого чемпіонату України з гирьового спорту (ФГСУ), що відбувся на базі спортивного корпусу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, спортсмен став кращим одразу в 3 номінаціях.


Він виборов першість в загальному заліку серед чоловіків, а також серед ветеранів та осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Профінансував участь чемпіонаті України благодійний фонд «Сучасна Україна», який очолює волинянин Володимир Гавриш. У день змагань очільник фонду, спільно з членом Почесної ради та проректором з науково-педагогічної та навчальної роботи Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Олександром Науменком привітали Євгена Нескребу зі здобутим результатом.


«Ми знаємо як важко сьогодні нашим спортсменам. Але спорт – це найкращий мотиватор не зламатись, вистояти та здобути нове», – відзначив під час спілкування зі спортсменом Володимир Гавриш.


До слова, уже наступного дня Євген Нескреба закріпив свій успіх ще й під час обласного фестивалю фізичної культури і спорту у м. Володимир, де посів друге місце в абсолютній ваговій категорії «гирьовий спорт» у складі команди Підгайцівської громади.


2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter