Успішно!

біхелсі

Переселенець з Волновахи здобув для Волині золоту медаль на чемпіонаті світу

Волинський переселенець з Донеччини здобув золоту медаль на чемпіонаті світу World Kettlebell Sport Federation WKSF з гирьового спорту в Польщі.

Про це інформує пресслужба Благодійного фонду «Сучасна Україна».

Дворазовий чемпіон світу та майстер спорту з гирьового спорту Євген Нескреба пережив чимало труднощів. Втративши рідний дім у Волновасі через війну, він також втратив частину завойованих нагород найпрестижніших світових турнірів. Але це не зламало його дух. Євген переконаний, що ракети можуть руйнувати стадіони, але не здатні знищити характер і волю до перемог.

Минулих вихідних на чемпіонаті світу з гирьового спорту в Жешуві (Польща) Євген здобув дві нагороди. У перший день змагань у поштовху гирі вагою 24 кг довгим циклом він став срібним призером, а у другий день у ривку гирі вагою 24 кг — чемпіоном світу. У чемпіонаті взяли участь понад 520 спортсменів з 31 країни.