Хто виборов перемогу на ювілейній Спартакіаді від «VolWest Group»

08 Серпня 2018

Працівники бізнесів Інвестиційної групи «VolWest Group» провели масштабні корпоративні спортивні змагання, які традиційно відбуваються з нагоди Дня торгівлі у КРЦ «Адреналін Сіті».

Цьогоріч це – ювілейна Спартакіада, яка проходила під гаслом «Велика компанія Великих людей».

Перші такі змагання відбулися у 2004 на дещо аматорському рівні, а з роками стали справжнім святом спорту, корпоративного духу.




Читай також: ІНВЕСТИЦІЙНА ГРУПА «VOLWEST GROUP» ПРОВЕЛА МАСШТАБНУ КОРПОРАТИВНУ СПАРТАКІАДУ. ФОТО

Розпочали змагання хвилиною мовчання, якою вшанували пам'ять Івана Корсака. Саме він у минулі роки завжди розпочинав змагання вступним словом.

А цього року до присутніх звернувся голова ради директорів VolWest Group Віктор Корсак. Він пригадав цитату Черчілля:

«Ніколи, ніколи, ніколи не здавайтесь, ні у великому, ні в малому, ні в значному, ні в дрібному». Не здавайтесь ні в спорті, ні в житті», - закликав він.

Генеральний директор інвестиційної групи «VolWest Group» Валентина Кушнірук зазначила, що для «волвестівців» це не просто спортивні змагання, а багаторічна традиція, якою вони пишаються, бо на сьогодні тримають лідерство із спартакіад серед інших бізнесів.




Цього року у Спартакіаді взяло участь п’ять команд:

- «VolWest» (сюди ввійшли Управляюча Волвест Груп, «SPAR Україна», ІТ-компанія «SoftWest Group», бізнес академія РМВА, холдинг «CID Media Group» та компанії «DemudivProdukt», СкриптСолюшин);

- команда «Техно Модуль» (компанії «Техно Модуль Ультра», «Техно Модуль Будівельний», виробничо-рекламна студія «Арт-Хаус» та СТО «Прибалтсервіс»);

- працівники мережі «Наш Край»;

- «Адреналін Сіті»;

- комп’ютерної академії ШАГ.

У переліку видів спорту були такі: футбол, парковий волейбол, бадмінтон, настільний теніс, великий теніс, дартс, стрільба, армреслінг, гирьовий спорт, картинг, жим пресу, більярд, шашки, риболовля, боулінг, легкоатлетична естафета, а також у перетягування линви та традиційна весела естафета.







В результаті дружньої, але наполегливої боротьби, перемогу вибороли найсильніші та найспритніші.

У змаганнях з бадмінтону серед чоловіків кращими стали Володимир Зубко (Наш Край), Дмитро Притулюк (Адреналін) та Дмитро Гаврилов (VolWest), а переможцями серед жінок стали Вероніка Захарчук (Наш Край), Діана Смоленська (VolWest) та Ірина Чиж (Адреналін).

Кращими у змаганнях з дартсу стали Олександр Михальчук (Наш Край), Віталій Гончарук (VolWest) і Тарас Стеблій (Техномодуль) серед чоловіків і Наталія Кондратюк (Наш Край), Тетяна Репницька (VolWest), Марія Трофімчук (Адреналін).

Чемпіонками з жиму пресу стали Марина Хринюк (ШАГ), Ірина Чиж (Адреналін) та Любов Мельник (Наш Край).

У змаганнях з гирьового спортупризові місця вибороли Олександр Малик (Техномодуль), Володимир Плавуцький (Адреналін).

Переможницями з настільного тенісу стали Наталія Дорошенко (Техномодуль), Юлія Козак (VolWest) та Інна Волосюк (Адреналін), а переможцями – Дмитро Логоша (VolWest), Микола Лінчук (ШАГ) та Віктор Щепанський (Наш Край).










Читай також: КРАСЕНІ ДНЯ: УЧАСНИКИ КОРПОРАТИВНИХ СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ «VOLWEST GROUP»

Найкращими картингістами цьогоріч є Вадим Пасічник (Адреналін), Петро Кульпач (Наш Край) і Владислав Коханець (Техномодуль), а картингістками – Анастасія Грицан (Адреналін), Ірина Єременко (Волвест) та Роксолана Дмитрук (Техномодуль).

У змаганнях по шашках кращим став Михайло Ковальчук (ШАГ), а друге і третє місце розділили Петро Струк (Адреналін) і Віталій Зубілевич (Волвест).

Кращими більярдистами визнали Сергія Василькова (VolWest), Сергія Пакуша (Адреналін) та Романа Зайця (Техномодуль).

У спортивній риболовлі найбільший «врожай» зібрали Богдан Пус (Наш Край), Анатолій Гураль (Техномодуль) і Роман Аркушин (VolWest).







Найсильнішими у армреслінгу виявилися Іван Броцький (Наш Край), Павло Тецький (Адреналін) і Валерій Семенюк (Техномодуль).

Дуже запальними виявились змагання з армреслінгу серед жінок, в результаті якої одна з учасниць отримала травму – перелом руки. Проте це не зламало бойового духу красуні і вона не лише добула до кінця спартакіади, а й отримала спеціальну нагороду «За волю до перемоги».

Читай також: КРАСУНІ ДНЯ: УЧАСНИЦІ СПАРТАКІАДИ «VOLWEST GROUP»

Зрештою володарками найсильніших рук стали Ірина Єременко (VolWest), Альона Величко (Адреналін) та Валентина Луць (Наш Край).

Цього року найвлучніше стріляли Олена Корецька (Адреналін), Тетяна Репницька (VolWest), Ірина Дейна (Наш Край) і Володимир Платонов (Наш Край), Сергій Кондратюк (ШАГ).










У командних змаганнях переможні місця розподілились наступним чином:

Парковий волейбол: І місце – Наш Край, ІІ місце – ШАГ, ІІІ місце – Адреналін.

Футзал: І місце – ШАГ, ІІ місце – Адреналін, ІІІ мсце – VolWest.

Перетягування канату: І місце – Наш Край, ІІ місце – Техномодуль, ІІІ місце – ШАГ.

Боулінг: І місце – Адреналін, ІІ місце – VolWest, ІІІ місце – Наш Край.

Легкоатлетична естафета: І місце – Адреналін, ІІ місце – Наш Край, ІІІ місце – VolWest.

Спортивна естафета: ІІ місце – Адреналін, ІІ місце – VolWest, ІІІ місце – ШАГ.

За сукупними результатами ювілейної Спартакіади перше місце виборола команда Адреналін, друге – Наш Край, а третє – VolWest.











2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter