Інвестиційна група «VolWest Group» провела масштабну корпоративну Спартакіаду. ФОТО

28 Липня 2018

Працівники бізнесів Інвестиційної групи «VolWest Group» провели масштабні корпоративні спортивні змагання.

Вони традиційно відбуваються з нагоди Дня торгівлі у КРЦ «Адреналін Сіті». Це вже п’ятнадцята Спартакіада, яка цьогоріч проходить під гаслом «Велика компанія Великих людей».

Перші такі змагання відбулися у 2004 на дещо аматорському рівні, а з роками стали справжнім святом спорту, корпоративного духу.


«Все починалося з того, що ми грали у футбол і вирішили провести змагання загальнокорпоративні, щоб залучити більше людей до спорту. Але вирішили додати й інші активності. Зробили тоді спортивне свято в Рокинях, і всім настільки сподобалося, що вирішили це розвивати.

Це свято, коли людям бажаєш здоров’я і щось робиш для цього. Це дуже розвиває командний дух і дуже ефективний захід для тімбілдінгу», - розповів «Таблоїду Волині» голова ради директорів VolWest Group Віктор Корсак.

Розпочали змагання хвилиною мовчання, якою вшанували пам'ять Івана Корсака. Саме він у минулі роки завжди розпочинав змагання вступним словом.

А цього року до присутніх звернувся голова ради директорів VolWest Group Віктор Корсак. Він пригадав цитату Черчілля:

«Ніколи, ніколи, ніколи не здавайтесь, ні у великому, ні в малому, ні в значному, ні в дрібному». Не здавайтесь ні в спорті, ні в житті», - закликав він.

Генеральний директор інвестиційної групи «VolWest Group» Валентина Кушнірук зазначила, що для «волвестівців» це не просто спортивні змагання, а багаторічна традиція, якою вони пишаються, бо на сьогодні тримають лідерство із спартакіад серед інших бізнесів.

«Спорт об’єднує людей, але також вчить досягати кращих результатів, постійно розвиватися і це йде в ногу із корпоративними цінностями компанії. Для нас це яскрава сторінка нашого корпоративного життя, ця подія показує наш потенціал, нашу силу і те, що ми компанія великих людей», - сказала вона.

Цьогоріч у спартакіаді взяло участь п’ять команд:

- «VolWest» (сюди ввійшли Управляюча Волвест Груп, «SPAR Україна», ІТ-компанія «SoftWest Group», бізнес академія РМВА, холдинг «CID Media Group» та компанії «DemudivProdukt», СкриптСолюшин);

- команда «Техно Модуль» (компанії «Техно Модуль Ультра», «Техно Модуль Будівельний», виробничо-рекламна студія «Арт-Хаус» та СТО «Прибалтсервіс»),

- працівники мережі «Наш Край»,

- «Адреналін Сіті»

- комп’ютерної академії ШАГ.

У переліку видів спорту були такі: футбол, парковий волейбол, бадмінтон, настільний теніс, великий теніс, дартс, стрільба, армреслінг, гирьовий спорт, картинг, жим пресу, більярд, шашки, риболовля, боулінг, легкоатлетична естафета, а також у перетягування линви та традиційна весела естафета.

А для діток працівників організували цікаву розважальну програму з аніматорами, конкурсами та розвагами.


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter