• банер чікос

Скільки коштує кутя з «Північки»

04 Січня 2019

Перед Святвечором в кожному домі готують кутю, хтось пророщує зерна вже за кілька днів, інші – купують вже готові складники.

Журналісти «Таблоїда Волині» теж відправилися на святкові закупи та дізналися, що і скільки коштує та у яку суму обійдеться традиційна кутя.

На ринку ціни у продавчинь домашньої куті не відрізняються, тож кожна нахваляє якість свого товару. Нам розповідають, що основне – пшениця. Суху очищену пшеницю пропонують придбати по 5 гривень за стакан, а варену або парену – по 6 гривень.

Горішки, очищені від шкарлупи, вартують 15 гривень за стакан, а мак 20 гривень. Родзинки ж продають по 100 грам, ціна – 15 гривень.

Також можна придбати мед для куті. На ринку пропонують мед від 50 гривень за банку. Продавчині також пропонують придбати сухофрукти, розфасовані по пакетах (15-20 гривень) або ж стакан сушених яблук за 10 гривень. Кажуть, якщо додати їх до узвару та залити кутю, то головна страва різдвяного столу буде ще смачнішою.

Тож стандартний набір для куті на всю сім’ю коштує від 51 гривні.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter