Їсти та худнути: луцький тренер розповів, чи можна вживати кавун під час дієти

24 Липня 2019

Смакувати кавуном полюбляє чи не кожен. Окрім того, що це смачно, вживання цієї ягоди зменшує ризик захворювань серця, атеросклерозу і підвищеного кров'яного тиску, стимулює кровоносні судини і підвищує лібідо. Але чи можна їсти кавун під час дієти?

Своєю думкою поділився спортсмен, пауерліфтер, персональний тренер, майстер спорту міжнародного класу Едуард Лісовецький. Про те, чи можна набрати вагу від частування кавуном, він написав на своїй сторінці в інстаграмі.

«Зрозумійте, немає такого поняття "не можна", потрібно просто розібратися, скільки можна. Кавун, як і багато інших фруктів, містить пристойну кількість цукру в складі, причому здебільшого (або 50/50) в ньому присутня фруктоза. Але, на відміну від фруктів, він містить дуже мало клітковини і про це потрібно пам’ятати. Нашому організму фруктовий цукор не потрібен, він значно швидше (в порівнянні з глюкозою) перетворюється в жир», – пише Едуард на своїй сторінці в інстаграмі.

Також тренер розповідає, що кавуном важко втамувати голод.

«Солодка м’якоть кавуна підвищить ваш цукор в крові (особливо на голодний шлунок). Ви самі знаєте, що кавуна можна з’їсти дуже багато. Навіть, якщо ви наб’єте пузо до відвалу, через дуже короткий час ви знову захочете їсти», – каже спортсмен.

А ось погладшати від кавуна реально, застерігає пауерліфтер.

«Незважаючи на маленьку калорійність, погладшати від кавуна реально. Наприклад, ви купили додому невеликий кавун (6-7кг), а хто його їстиме? Невже ви зупинитеся на 200 гр?Я практично не зустрічав таких людей»

Щоб збагатитися вітамінами і не набрати лишніх кілограмів тренер дає такі настанови:

1. Кавун на дієті їсти можна, якщо ви дотримуєтеся простого правила – дефіцит калорій.
2. Враховуйте кбжв кавуна у ваш денний раціон (варто зменшити споживання інших продуктів, що містять глюкозу і фруктозу).
3. Купуйте стільки кавуна, скільки вам дозволено з'їсти. І відразу відкладіть свою порцію на окрему тарілку, поставтеся до нього, як до десерту!
4.Використовуйте просте правило: «Все добре – в міру».


.

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter