Чемпіон серед ковбас ТМ «Забіяка» встановила у Луцьку рекорд України

30 Червня 2015
Вдруге у стінах Луцького замку відбувся фестиваль вуличної їжі «Lutsk Food Fest». Тут кожен зміг знайти ідеальну страву для сімейного чи дружнього пікніка. Вже звично серед улюблених наїдків відвідувачів свята ‒ шашлик, ковбаски, сосиски та сардельки від торгової марки «Забіяка».

На другий гастрономічний фестиваль фахівці компанії «Забіяка» підготували смачні ковбаски-гриль «Мюнхенські з сиром», ковбаски-барбекю, ребра-гриль, ковбаски «Кабаноси» та фірмовий шашлик. Також відвідувачі фесту смакували вареними сардельками та сосисками. Прийшлись до смаку й дві новинки ‒ сардельки з індика та сардельки вищого сорту.

Сардельки та сосиски компанія «Забіяка» підготувала спеціально для дітей, адже вони менш жирні й, відповідно, легші для дитячого шлунка. Також для найменших відвідувачів організували дитячу зону, врахувавши побажання постійних покупців з попереднього фесту.


Справжньою родзинкою свята став всеукраїнський рекорд, який встановили «забіяки». Компанія виготовила гігантську ковбасу вагою 463 кілограми й 200 грамів (довжина ‒ 5 метрів й 5 сантиметрів, діаметр ‒ 300 міліметрів). Рекорд зафіксувала керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

«На фестиваль вуличної їжі ми підготували рекорд України в номінації «Найважча варена ковбаса». У виготовлені ковбаси брало участь близько 30 людей. Виріб складається з м’яса яловичини, свинини та курятини. Рекорд готували протягом чотирьох днів. Можна сказати, що він став плодом праці всього нашого колективу, адже всі дуже хвилювалися й вболівали. Як бачимо, усе вдалось якнайкраще. Цим рекордом ми довели слушність свого лозунгу «Чемпіон серед ковбас», ‒ розповідає директор ТОВ «Забіяка» Олександр Хвещук.


На минулий гастрономічний фестиваль в Луцьку, що відбувався у травні, торгова марка «Забіяка» також зготувала величезну ковбасу, що стало маленькою репетицією перед встановленням рекорду. Як і на першому фестивалі їжі, ковбасу усім охочим роздавали безкоштовно, одночасно збираючи гроші для сімей учасників АТО. Окрім того, ТМ «Забіяка» зобов’язалися кожного місяця передавати свою продукцію для чотирьох таких сімей.


Текст: Ірина САСОВСЬКА
Фото: Дмитро КУХАРУК
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter