Волинянка, яка втікла на росію, дарує росіянам ікони і виступає на ток-шоу. ВІДЕО

11 Жовтня 2022

Уродженка Камінь-Каширського району, ексстудентка Почаївської духовної семінарії валєнтіна корнієнко, яка втекла на росію, побувала на шоу «Смотрим» і подарувала російському шоумену андрію малахову ікону.

Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці Галина Конах:

«Вчорашній день — день суцільного флешбеку.

Й саме в такий момент, відчуваю, ви з особливою уважністю, прочитаєте мій допис. Передбачаю, хейтерів буде чимало, адже сьогодні, частково, мова піде про адептів «московського патріархату».

(Дисклеймер для тих, хто в коментарях напише "ми за кіріла не молимося" — не напрягайтеся, я знаю.)

І так, вашій увазі — наслідки розжиження мозку пропагандою (вищезгаданого патріархату) в міксі з посткомуністичними установками.

На сцену, до таваріщя малахова, виходить уродженка… Камінь-Каширського району (Волинська обл — це для тих, хто нетутешній), ексстудентка почаївської духовної семінарії — матушка (прости Господи) валєнтіна корнієнко.

Шість років тому (уточнення: це другий рік українсько-російської війни) — остаточно перебралася до росії, продавши свої волинські хороми, гроші на придбання котрих, збирала хресними ходами з мироточивими іконами (за "символічну" плату, усі бажаючі могли пріслоніцца і ісцеліцца). У московії матушка продовжує нести одвічні "цінності" типічної, глубоко увоцеркльонної, представниці: "пакаряюсь мужу, не патаму, што хачю — патамушта мать так научіла да і я уже прівикла". А мать, котора учила, й далі проживає на Волині з такими ж однодумцями (їх тисячі у нашому регіоні). До слова, односельчани, з великою радістю, роблять перепости даного відео, маркованого "россия 1"(нагадаю, роблять це в день найбільшого прильоту по Україні), гордо підписуючи — "це моя однокласниця" й потім, з відчуттям абсолютної сатисфакції, йдуть бити чолом у місце, де, окрім того, що тебе стирають, як особистість, нав’язуючи купу страхів, комплексів й нездорових патернів — в додачу, дають установку — "ми адін народ, ібо єсі в одної вєрє". А "братній" ненарод, своєю чергою, присилає сюди "благословіння", у вигляді ракет, але віряни щиро вірять, що рузкі так не можуть (віра ж одна) й солдатів, вбитих рашистами, відспівують, у храмах, маркованих, "московський патріархат"… І не починайте зараз свою шарманку — "наш батюшка не такий"!

Я, усім серцем, поважаю кожного українського вірянина, тому щиро закликаю вас згуртуватися

Й, якщо ви представник чи представниця православ’я, благаю, приєднайтеся до тієї конфесії, котра має назву "Православна церква України", а не ту, що самоназвалася такою (я про "українська православна церква московського патріархату").

На жаль, vpn підів й записати повністю ефір — не вдалося, та фрагментів, думаю, вистачить, аби збагнути, яке желе в людини замість мозку.

Бонусом (на 5 хв 10 сек) — шмат відеороботи їхнього синочка. Це був особливий "маніфест праваславних" з-за парєбріка, на тему "нєт вайнє": хлопчик у формі радянського солдата на фоні храму — це сильно.

(Для тих, хто не в курсі — рекомендую ознайомитися з таким поняттям, як "антирелігійний терор" у СРСР.)

Визнаю, тему, майже, не розкрито, та я старалася донести наступне: ПЛЕКАЙТЕ СВОЮ НАЦІОНАЛЬНУ СВІДОМІСТЬ!

Зараз, як ніколи — це надважливо!

Й закликаю: ДОНЕЙТІТЬ на ЗСУ, а не в тарілочки, застелені хустинками».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter