«Він послав мене н***й, я послав його»: відомий український футболіст про розмову з Тимощуком

19 Квітня 2022

Відомий український футболіст, гравець англійського «Вест Хема» та збірної України Андрій Ярмоленко розповів про свій телефонний діалог з колишнім лучанином та нинішнім помічником тренера російського «Зеніта» Анатолієм Тимощуком.

На ютуб-каналі «КраСава» Ярмоленко зазначив, що гостро сприйняв мовчанку свого колишнього колеги, пише «Главком».

«Для мене Толя був прикладом професіоналізму. Коли почалася війна, я стежив за всіма висловлюваннями. Для мене мовчанка Тимощука була несподіванкою. Я спитав, як йому спиться ночами. Він відповів: «Не спиться, так само як і тобі». Я йому нічого не відповів, і він мене набрав. Конкретно я запитав його: «Чому ти мовчиш? Ти для мене був прикладом, я рівнявся на тебе, але тепер тебе не існує в моєму житті». Він послав мене н***й, я послав його, і на цьому наша розмова закінчилася», – розповів Ярмоленко.

На його думку, Тимощук боїться, оскільки не знає, що з ним буде.

«Розумію, що в нього дружина та діти – росіяни, але багато твоїх друзів з України, і в них гинуть рідні. Ти спокійно можеш взяти сім'ю та жити у будь-якій точці світу. Я не розумію, як він зможе із цим жити», – обурився футболіст.

Ярмоленко наголосив, що колишній капітан збірної України, який зіграв 144 матчі за неї, повинен був одним із перших сказати своє слово та показати жителям Росії, що відбувається.

Нагадаємо, наприкінці березня Анатолія Тимощука позбавили звання почесного громадянина Луцька.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter