«Принизливий» монтаж та «пошук Кондратюка»: сестра учасника «Х-фактора» обурена діями столичного телеканалу

17 Жовтня 2019

Нещодавно волинянин Ярослав Смаль взяв участь у відомому пісенному шоу «Х-фактор». Нажаль, 29-річному чоловіку не владося завоювати прихильність двох з чотирьох суддів, в результаті чого співак покинув проект.

В числі інших, Ярослава прийшла підтримати його сестра Людмила Смаль, яка, побачивши згодом запис із виступом брата, обурилася тим, як змонтували випуск. Своє обурення жінка висловила у фейсбуці, написавши великий допис на своїй сторінці.

Текст публікації подаємо без змін:

«Я переглянула шоу Ікс-Фактор (The X Factor Ukraine) і була здивована в якому світлі організатори та жюрі Х-Фактор виставили Ярик Смаль. При тому, зовсім не важливо, що він пройшов чи не пройшов. Важливо і обурливо те, якими епітетами і порівняннями ви його нагороджували під час виступу на сцені. Чому телеканал СТБ в титрах написано: «Невдалий месник»??Це СТБ ви так визначили місце роботи Ярослава?Анкету на предкастингу заповнювала я, тому прекрасно пам’ятаю, що там було написано. Ви змонтували шоу як вам було вигідно, але принижувати гідність людини вам ніхто не давав право. Я вимагаю публічного вибачення!!Ви не узгоджували з нами всі ті варіації, які ви зробили у виступі Ярослава Смаля та вислови журі, які ви також змонтували не в оригіналі, а таким чином, щоб виставити учасника в найневигіднішому світлі. Для якіснішого шоу ви змусили грати в гру «пошук Кондратюка». На жаль, ми погодились підіграти, але робити з цього «мету приходу» на Х- Фактор вкрай непорядно з вашого боку. Особисто в мене склалось враження, що ваше шоу має формат не дати надію, а й відібрати віру в себе!!».

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter