Кращі телеканали від Київстар-ТБ

18 Травня 2022

Ефірні телеканали влаштовують не кожного, адже користувачам доступні тільки 2-3 десятки з них. Одним глядачам катастрофічно не вистачає спортивних каналів, а інші хочуть частіше дивитися улюблені фільми. Найкращим виходом із ситуації стане безкоштовне телебачення від Київстар-ТБ. Випробувати можливості сервісу можна абсолютно безплатно. Крім того, перші місяці користування оплачуються за зниженим тарифом.

Переваги телебачення Київстар-ТБ

Користувачі сервісу отримують масу переваг. Серед них:

- знижена вартість перших місяців користування;

- можливість використання до п’яти пристроїв для перегляду програм на них одночасно;

- додаткові гігабайти мобільного інтернету;

- доступ до більш ніж трьох сотень телеканалів;

- можливість обирати найприйнятніший для себе тарифний план;

- відмінна якість трансляцій та багато іншого.

Якщо телевізійних каналів недостатньо, то користувачам доступна бібліотека фільмів. Вона складається з кількох тисяч кінокартин різного жанру.

Серед додаткових зручностей сервісу:

- запис та перемотка ефіру;

- десятки телеканалів без будь-якої реклами;

- групування каналів за жанрами;

- наявність телепрограми та інше.

Київстар-ТБ — нова епоха телебачення для кожного з українців.

Київстар-ТБ — вибір мільйонів

Кількість зареєстрованих користувачів платформи постійно зростає. Вже майже три мільйони українців відчули всі переваги нового типу телебачення. Навіть власники звичайних телевізорів без смартфункцій зможуть користуватися перевагами платформи. Для цього потрібно лише придбати спеціальний тюнер. Покупка такого пристрою дає ряд бонусів. В першу чергу, це безплатний доступ на 6 місяців до всіх можливостей сервісу (преміальний тариф).

В залежності від власних уподобань можна вибрати найбільш вигідний тарифний план. Навіть найдешевший тариф дає доступ до сотень каналів та бібліотеки з кількома тисячами фільмів. В преміальному тарифі кількість телеканалів додатково збільшується, а фільмотека складає близько двадцяти тисяч фільмів!

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter