На Волині судили чоловіка, який надавав місцевим доступ до заборонених російських телеканалів

12 Вересня 2022

Луцький міськрайонний суд Волинської області визнав винним у вчиненні злочину та призначив покарання волинянину, який надавав громадянам доступ до заборонених телеканалів ворога.

Про це повідомили у секторі комунікації поліції Волині.

Зловмисника викрили у липні цього року. Як виявилось, на території області та Луцька 53-річний волинянин надавав громадянам доступ до телеканалів: «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР Планета», «НТВ», «ТНТ», «Россия-24», «Россия-1», «Петербург-5» тощо.

За цим фактом дізнавачі Луцького районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) Кримінального кодексу України та оголосили зловмиснику про підозру у скоєному злочині.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершили, обвинувальний акт із матеріалами скерували до суду.

Луцький міськрайонний суд Волинської області визнав 53-річного лучанина винним у вчинені кримінального правопорушення за ч.1 ст.361 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді позбавлення волі 1 рік з випробуванням – терміном на 1 рік.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter