Пригощав алкоголем, показував порно: на Волині судили розпусника

13 Вересня 2021

У Нововолинську винесли вирок 38-річному чоловіку за демонстрацію порно та розбещення неповнолітнього.

Про це повідомляє Zaxid.net.

У жовтні 2020 року він запросив його до себе в гості, запропонував випити алкоголь, після чого ввімкнув порновідео на телевізорі. Нововолинський міський суд визнав чоловіка винним у порушенні ч.2 ст. 301 (розповсюдження порнографії серед неповнолітніх) та призначив йому 2 роки позбавлення волі. Крім того, у грудні 2020 чоловіка визнали винним у розбещенні неповнолітніх. Загалом йому призначили покарання у вигляді позбавлення волі на термін 5 років та 2 місяці.

Як йдеться у вироку Нововолинського міського суду від 8 вересня, інцидент стався 4 жовтня 2020 року. Тоді обвинувачений запросив у гості неповнолітнього хлопця та ввімкнув на телевізорі порновідео, які він раніше завантажив з інтернету.

У злочині чоловік розкаявся, попросив суворо не карати. Пом'якшувальною обставиною він назвав той факт, що дитинство він провів у державних інтернатах, а у 2014 році отримав інвалідність 3-ї групи. Відомо також, що у 2015 році його судили за статтею «крадіжка», за що він отримав 5 років позбавлення волі.

У реєстрі судових рішень є ще один вирок, який стосується цього ж інциденту. Зокрема, у вироку від 4 грудня 2020 року йдеться про те, що неповнолітнього чоловік запросив до себе в гості з пропозицією випити алкоголь, згодом він намагався схилити його до вчинення сексуальних дій. У вироку не вказано, чи вони були раніше знайомі.

Тоді Нововолинський міський суд визнав чоловіка винним у порушенні одразу декількох статей ККУ. Йдеться про ч.1 ст. 156 (розбещення осіб, які не досягли 16 років), ч.3 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприроднім способом, вчинене відносно неповнолітнього), ч.1 ст. 304 (втягнення неповнолітніх у пияцтво). Чоловіку призначили покарання у вигляді позбавлення волі на 5 років.

У вироку від 8 вересня чоловіка визнали винним у порушенні ч.2 ст. 301 ККУ (розповсюдження порнографії серед неповнолітніх) та призначили йому покарання у вигляді 2 років позбавленні волі. Суд вирішив об’єднати два вироки, тож загалом чоловіка позбавлять волі на 5 років 2 місяці. Також він заплатить 1307 грн у дохід держави за проведення судово-мистецтвозначної експертизи.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter