Біля Луцька «фанатики» московського патріархату обматюкали та побили волонтерку. ВІДЕО

01 Серпня 2022

В селі Рудня між учасниками обговорення переходу місцевого Свято-Дмитрівського храму від УПЦ МП до складу Православної церкви України спалахнув неабиякий конфлікт.

Про інцидент розповіла учасниця подій, волонтерка Віра Шварцкоп, передає ІА Конкурент.

«Діалогу не вийшло. Фанатики московських попів були проти публічності. Вони вигукували образи, триповерхові мати, накинулись на мене з кулаками і забрали телефон, яким я всього-на-всього проводила пряму трансляцію. Упирі бояться світла, зло боїться правди. Ці "віруючі" люди, зокрема чоловік на відео, кілька разів вдарили мене в груди і відібрали телефон. Довелося викликати швидку», – розповідає пані Віра.

На першому оприлюдненому відеозаписі видно, як вищезгаданий чоловік, виконує рух схожий на укус, після чого волонтерка починає сильно кричати.

Інформацію про укус журналістам сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» Віра Шварцкоп підтвердила особисто та зазначила, що рану від укусу довелося обробляти працівникам «швидкої», які прибули на місце події.

«Найцікавіше, що настоятель храму не виявив жодного бажання врозумити свою паству, вгамувати агресію. Сидів в церкві і спостерігав спокійно через вікно. Невже то так заведено в цій громаді так матюкатися, кричати і шарпатися? Чого змогла навчити цих людей церква?» – обурюється волонтерка.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter