Волинянка записала саундтрек до нової української мелодрами

16 Вересня 2016
Цієї неділі телеканал «1+1» покаже мелодраму власного виробництва «Випадкових зустрічей не буває». Cаундтрек до серіалу написав композитор і музичний продюсер проекту «Голос.Діти» на «1+1» Руслан Квінта, а виконала пісню волинянка Катя Рибак.

«Коли я писав музику для саундтреку до цього фільму, я враховував всі переживання, які відчували головні герої: любов, зраду, біль. Пісня вийшла ліричною, вона розповідає свою історію, доповнюючи сюжет мелодрами. Молода співачка Катя Рибак красиво передала всі емоції у виконанні композиції», - коментує композитор Руслан Квінта.Учасниця вокального шоу «Голос країни» Катя Рибак не вперше працює над саундтреками до фільмів телеканалу «1+1», і до запису цієї пісні поставилася з великим інтересом і відповідальністю.

«Саундтрек до мелодрами «Випадкових зустрічей не буває» вийшов дуже зворушливим і емоційним. Пісня розповідає про те, що кожна зустріч в житті до чогось призводить, тому не варто впадати у відчай, якщо довго не можеш знайти своє щастя і справжнє кохання. Воно приходить, нехай і не відразу», - коментує Катя Рибак.До слова, у фільмі покажуть історію головної героїні Олени, молодої, красивої та успішної бізнес-вумен. Багато років тому вона зробила помилку, про яку тепер дуже шкодує. Жінка не може мати дітей, а її чоловік не підтримує ідею з усиновленням, через що в родині часто відбуваються сварки. Пізніше з'ясовується, що у подружжя ще дуже багато причин для розбіжностей і секретів один від одного. Чи зможе героїня витримати всі випробування і знайти справжню любов – головна інтрига фільму.

[caption]
Кадр із мелодрами[/caption]

Прем'єра 4-серійної мелодрами «Випадкових зустрічей не буває» відбудеться вже цієї неділі, 18 вересня о 21:00 на каналі «1+1».

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter