«Відчуття, наче живеш на курорті», – волинянка про життя в Лос-Анджелесі. ФОТО

18 Грудня 2021

Фіналістка «Голосу країни» Катерина Рибак поділилася першими враженнями від життя в Лос-Анджелесі, куди нещодавно переїхала разом з чоловіком.

Допис вона розмістила на своїй інстаграм-сторінці:

«ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ ВІД ЛА.

В першу чергу я звернула увагу на красу навколо! Тут дуже гарно і атмосферно. Куди голову не повернеш... відчуття, наче ти живеш на курорті: пальми, океан, милі будиночки...

Люди! Про оточення дуже важливо сказати! В першу чергу, якби не @kolya.prokopenko, @karina.doba, ми б тут не були. Рік назад ми зустрілись з цими прекрасними людьми у Києві... і повідомили їм, що передумали їхати. Тоді наша розмова стала вирішальною! Ми приїхали додому і в той же вечір подали всі документи, які пів року лежали! А зараз ми живемо як справжня сім‘я. Їхня допомога, підтримка і турбота просто безцінна! Також ми тут познайомились з неймовірною кількістю класних, щирих людей і суперщасливі!

Ціни. Всі про це запитують, тому напишу! Ціни в загальному такі ж на харчові продукти, кафешки і тд. Одяг і аксесуари тут, часом, навіть бюджетніші! Плюс: тут заборонено продавати фейки! Тому, коли купуєш щось, точно можеш бути спокійним за якість. Дорожче тут житло і догляд (манікюр, педикюр, стрижка, фарбування)... але скажу так: порівнюючи доходи, різниця в ціні абсолютно не відчувається!

Обов’язкові платежі. Тут їх багато. Проте, саме вони і дають безпеку. Вже кілька днів займаємось документацією, оформленням... цікавий досвід і завдяки нашим Прокопенкам це проходить супер на лайті і швидко.

ЕМОЦІЇ: я не очікувала, шо мені тут так сподобається. Я кайфую, справді! Все менше хочеться брати в руки телефон, а просто бути в моменті! Дуже боялась їхати, багато сварились з @stepan_misurka. Був навіть варіант, шо він поїде сам! Тому очікувань щодо Америки у мене не було ніяких. З кожним днем я все більше кайфую. Єдине, шо залишилось зробити і чим забита моя голова – самореалізація. Хочеться знайти класну роботу, хочеться займатись улюбленою справою, хочеться, щоб все вийшло! Зараз в пошуках найкращого варіанту».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter