Волинські байкери відкрили мотосезон

29 Квітня 2017
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

Найрізноманітніші байки можна було побачити сьогодні на Театральному майдані в Луцьку: від двоколісних і триколісних до великих і навіть мініатюрних.

За старою традицією байкери на весні відкривають новий мотосезон. Волинські байкери вирішили зібратись 29 квітня у Луцьку на Театральній Площі біля «Бім-Бому» о 14:00.

Також до Луцька завітали гості з Польщі, Білорусі та сусідніх областей України для того, щоб поспілкуватись між собою, розповісти про нові маршрути майбутніх подорожей, спільних поїздок на мотофестивалі, поділитись досвідом про обслуговування своїх байків.

Організатор заходу – відомий волинський мотоклуб «WINDSMC» (Вітри). До слова, вечірка у честь відкриття мотосезону відбудеться сьогодні у «ЛучеSк»-пабі, на Крилова 1. Початок о 19:00.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter