З’явилися подробиці жіночої бійки на «Варшавці». ВІДЕО

18 Лютого 2019

16 лютого на луцькому Завокзальному ринку вибухнув конфлікт між продавчинею та її клієнткою через зіпсовану рибу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОКУПЕЦЬ VS ПРОДАВЕЦЬ: НА ВАРШАВСЬКОМУ РИНКУ ПОБИЛИСЯ ЖІНКИ

Наступного дня у фейсбук-спільноті «Теревені про Луцьк» з’явився допис від користувачки Оксани Давидюк, яка була свідком прецеденту:

«Вчора стала свідком ну дуже абсурдної ситуації, яка не знаю чим закінчилась,оскільки за 25хв поліція так і не прибула.Вирішила скоротити шлях від ТЦ Варшавський до ТЦ Караван і пройтись продуктовим рядом ринку. Але на розі було скупчення людей,підійшовши ближче спостерігала слідуюче: крики, невдоволення гурту людей,чоловік так з 20, жінку пошарпану,в якої було побите обличчя і ліва сторона в крові. Як вияснилось ситуація була такою: ця жіночка, пошарпана, купила півтори години назад рибу на поминальний обід, але як виявилось,коли вона почала розмерзатись, рибу їй продали гнилу. Вона вернулась її повернути, натомість продавщиня її побила. Хоча зі слів продавщиці, її образили і нібито жіночка перша її вдарила, вона захищалась «і ще мало дала». Але я чула зовсім інше зі слів гурту людей, які свідками були з самого початку, саме продавщиця БИЛА кулаками з всієї дурі цю жінку. Та зрештою «все на лицо», одна стоїть в крові з пошарпаною куртою, інша без сліда і з агресією доказує, що вона захищалась. Це вже після того,як порозходились перші свідки. Хто можливо теж був свідком,цікаво чим все закінчилось?», – йдеться у дописі жінки.

Також, в підтвердження своїх слів, Оксана Давидюк поділилася відео:

1

Читати ще

Коментарі

Джек сон

На жаль, для багатьох продавчинь базару це вже не рід заняття, це діагноз.

Мдааа

Завжди дивуюсь тим людям, які купують у таких місцях. Там же ж смердить тухлятиною! Як проходиш повз то блювати тягне! Але купують. І смакують "рибкою". Фууу!

127

Событие эпохальное. Третий день луцкие издания не могут успокоится.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter