«Жінка заробляє на свій фешн», – «Красуня місяця» Тетяна Скулинець. ФОТО

13 Лютого 2019

Текст: Оксана ФЕДОРУК

Фото: Юлія КОЦЮБА

Настрій: кафе «Ring coffee» (РЦ «Промінь»)

Нещодавно читачі «Таблоїда Волині» обрали кращих із кращих серед красунь, які з’являлися на сторінках інтернет-глянцю протягом минулого року. Усі вони зачаровували вродою, посмішками, у кожній ми намагалися розгледіти саме ту родзинку, завдяки якій вона була б цікава читачам. І на меті мали показати, що насправді немає ніяких рамок чи канонів краси, а кожна жінка – прекрасна по-своєму і варта бути названою «Красунею дня»!

У підсумку ми оберемо «Красуню року», яка стане героїнею нового проекту «Таблоїда Волині». А поки знайомимо із кожної з них окремо. У рубриці #День_з_красунею дівчата розповідатимуть, чим вони живуть та чим захоплюються.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: #ДЕНЬ_З_КРАСУНЕЮ: 6 ПОРАД, ЯК ЗАПУСТИТИ ВЛАСНИЙ БІЗНЕС ВІД КАТІ ЯКИМЧУК

***

Цього разу «Таблоїд Волині» зустрівся із чарівною Тетяною Скулинець. Тетяна зараз працює у нафтовій компанії, але сама – дуже творча особистість, адже закінчила музичне училище за спеціальністю хоровий диригент. Там же і познайомилася із своїм чоловіком – відомим на Волині музикантом Сергієм Скулинцем, з яким виховують двох синів-близнят.

Про секрети жіночої краси і щасливого подружнього життя, поради щодо виховання дітей Тетяна розповіла нам за чашкою кави.

– Пані Тетяна, вітаю, Вас наші читачі обрали «Красунею місяця». Як Ви сприйняли цю новину?

– Я дізналася не одразу, вже пізніше подруга мені скинула. Була приємно здивована, адже мені не 20 років (сміється). Але всі жінки різні, і кожна має право вважати себе особливою, достойною і красивою.

– У чому для Вас проявляється краса жінки?

– Не тільки у зовнішності. Скоріше навіть – далеко не в зовнішності. Краса жінки, на мій погляд, - це її стан. Стан душі, жіночої енергії. Коли жінка наповнена – вона красива завжди.

– Як і чим Ви наповнюєте себе?

– Основні засоби наповнення себе енергією досить приємні, прості і завжди пов'язані з творчістю.Це процес догляду за собою, за своїм тілом; залишаючись наодинці, налаштовую свої думки на прекрасне, на позитив; це пошук нового образу, повільні прогулянки, спілкування з подругами, цікава література, театр, заняття спортом, прикрашання дому...

А головне - насолоджуватися самим процесом Все, що приносить задоволення жінці, – її наповнює та надихає. Є такий психолог Сергій Яковлєв (відомий як Сатья Дас), він наголошує на тому, що жінка заробляє на свій фешн Тобто вона повинна працювати задля себе, свого росту, розвитку. Жінка стимулює, надихає чоловіка, щоб він створив максимально комфортні умови для життя. Але варіант щасливого сімейного життя таке поводження з жіночими грошима, на жаль, не має на увазі. Це в ідеалі, звичайно.

– А як Ви надихаєте свого чоловіка?

– Я вірю в нього! Це найголовніше. Ми дуже рано познайомилися, були ще такі юні. Разом росли і вчили одне одного. Я десь на інтуїтивному рівні відчувала, де потрібно бути гнучкою, достатньо ніжною і обов’язково лишаючись собою справжньою.

Що надихає мужчин – це наш настрій, блиск в очах, наше ставлення до всього, що відбувається. Любов, повага до нього – це однозначно. Радіти при зустрічі, радіти навіть маленьким дрібничкам. Їм подобається наш захват, здивування, наша посмішка. І тоді у них виростають крила! Часто чоловік може прийти додому без настрою, втомленим і чекає, що вдома жінка цей негатив допоможе зняти. Варто сказати кілька компліментів, обійняти, поцілувати, спрогнозувати майбутнє яскраво і красиво – і все, відляже. Життя прекрасне!

– Розкажіть, як Ви познайомилися із Сергієм?

– Ми познайомилися на початку вересня. Сергій був тоді на третьому курсі, а я на першому. Такі ще діти! Це були перші дні мого навчання в музичному училищі. Пам'ятаю, тоді на уроці літератури викладачка кудись вийшла і зайшло декілька хлопців-старшокурсників. Один сів за фортепіано, другий вибивав ритм, третій підспівував. І серед них був Сергій. Так дівчат хотіли причарувати, а дівчат багато, усі красиві.

Я тоді просто звернула увагу на нього, і все. А вже потім звернулася, щоб пограв на фортепіано ще, і здивувало те, що він вже знав, як мене звати. Після того він вже зустрічав мене після кожної пари, проводжав додому. І неймовірно красиво привітав мене з днем народження, мені тоді виповнилося 16.

– А він одразу Вас запримітив?

– Не він один, але він був особливим (посміхається).

– Нещодавно ви відсвяткували «срібне» весілля – 25 років разом. В інтерв’ю «Таблоїду» Ваш чоловік розповідав, що всі труднощі, які довелося пережити Вашій сім’ї, зробили її сильнішою. А розкажіть зі своєї сторони, у чому секрет щасливого і довгого подружнього життя?

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «МИ НІКОЛИ НЕ БУЛИ «ЛАБУХАМИ», – ЛУЦЬКИЙ ШОУМЕН СЕРГІЙ СКУЛИНЕЦЬ

– Правду кажучи, були роки важкі, але й цікаві. Ми обоє були досить темпераментні та амбітні. І коли проходили якийсь бар’єр, стосунки справді ставали кращими, ціннішими.

Важливо в сім'ї – це не просто бажання її зберегти, а бажання бути щасливим. Вчитись будувати стосунки, За своє щастя ми відповідаємо самі. Якщо ми не в змозі побудувати гармонійні стосунки у шлюбі з цією людиною, не факт, що побудуємо вдалі стосунки з іншою. Якщо ми не робимо висновків – немає гарантії, що це не повториться.

Будь-яка стресова ситуація спонукає відповідального чоловіка на те, щоб розвиватися – духовно, морально, фізично, матеріально. Це поштовх для того, щоб щось змінити. А для цього потрібно працювати, шукати, рости. Ну а безвідповідальний мужчина просто обезцінює жінку. Стресова ситуація може зробити жінку більш сильною, більш «мужньою». Коли вона втрачає оте чоловіче плече і сама старається заробити, забезпечити родину, забуваючи при цьому, що вона жінка – це неправильно.

У 20 років я стверджувала: «Я теж глава сім’ї і хочу, щоб було саме так!». А зараз я – в першу чергу жінка, яка хоче бути щасливою, і бути за чоловіком. Тільки жінка щаслива зробить щасливою свою сім”ю. Чоловік посилює якості, які у нас вже є. Тому щодень потрібно піклуватися про своє щастя, вчитися бути щасливою. Шукати все хороше в свому житті щодня, робити маленькі та великі радощі, вкладати в себе. Це праця, яка приносить великі результати, і життя нагородить обов’язково!

Якщо дівчина знайде гармонію і комфорт із собою – їй нічого не страшно. Якщо тобі добре з собою – чоловіки будуть злітатися просто, як метелики на світло. Бо тягнуться до щасливого, світлого, а не депресивного.

Так, інколи немає настрою, сіла батарейка. Значить, треба трохи більше собі часу приділити, щось зробити для себе, щоб наповнитися.

– Які б поради дівчатам Ви дали, особливо незаміжнім, як знайти оту гармонію із собою?

– Любити, цінувати і вдосконалювати себе – одну, єдину, унікальну, дорогоцінну. Вкладати в себе час, ресурси, емоції, думки, слова. Мужчина ставиться до дівчини так, як вона ставиться до себе. Тягне до тієї, в якої погляд, блиск, життя в очах. До тієї, яка вміє пробачати, створювати тепло, затишок. Дівчина вже народжується унікальною, для того, щоб сяяти – їй не потрібно нічого. Я не про зверхність, я за здорову любов до себе, за самоповагу і за комфорт із собою. І тоді увесь світ біля ваших ніжок.

– Я знаю, що чоловік присвятив Вам пісню «Ти єдина». А взагалі часто Вам співає?

– Часто. І співав завжди. Коли відвідуємо якісь заходи, де танцюють, а танцювати я дуже люблю, то повільний танець мовчки – це не для нас (сміється).

– А Ви теж співаєте? Не маєте у планах заспівати в дуеті?

– Декілька років працювала у проекті з чоловіком як бек-вокалістка. Але щоб сказати, що я дійсно професійно співаю – то немає такого, не буду лукавити. Але музику дуже люблю, не можу без неї. Люблю лірику, романси.

Щоб разом заспівати – треба займатися. Піду до Інни Кириченко на заняття (посміхається). Все може бути.

– А яку музику любите слухати?

– Різну – лаунж, джаз. Люблю Океан Ельзи, Монатіка. Сергія Скулинця люблю слухати (посміхається).

– Розкажіть про синів. Я знаю, що вони пішли слідами батька – працюють у розважальній сфері.

– Вони у нас теж дуже творчі особистості, працюють ведучими заходів, грають на музичних інструментах. В караоке співають, дуже непогано! Дуже гарно танцюють, займалися в «Радості», вчилися хореографії в училищі культури та інституті мистецтв. Займаються спортом. Люблять і грають у футбол. Другу вищу освіту здобувають на факультеті фізичної культури.

Їм подобається бачити себе у розважальній сфері. Владу дуже подобається створювати музику, він від цього кайфує. А що може бути краще, ніж робота, яка приносить задоволення?

Вони завжди відрізнялися, ще з дитинства. Якщо один був дуже активний і шустрий, то інший – більш спокішим. Я вірю, хлопці будуть достойними, відповідальними чоловіками і гарними батьками. Вони дуже люблять дітей, а діти їх. У них була практика у дитсадку, викладали хореографію. Неймовірні постановки, емоції дітей. Задоволені були усі! До цього часу вони товаришують з батьками і дітками, які вже пішли у школу. І мені це дуже приємно.

– Можете дати кілька порад мамам, як виховати таких синів?

– Не задушити материнською любов’ю – це точно. Слухати дитину і намагатись почути її. У першу чергу виховати як мужчину, як повноправного главу майбутньої сім’ї. Він повинен знати, що бере на себе відповідальність.

– Як привити таку відповідальність хлопчикам?

– Вчити відповідати за свої слова та вчинки. Поважати, вірити в них і довіряти. Любити. Не боятися показати цю любов – обіймати, говорити «я тебе люблю». Якщо є якісь негаразди з оцінками – це не кінець світу і не трагедія, головне, щоб дитина була психологічно здорова. Чути дитину і поважати як особистість, не зважаючи на вік.

– Якими бачите майбутніх невісток?

– Насамперед я дуже хочу, що вони любили і їх любили. Все решта – другорядне. Якщо є цей вогник і бажання в обох – вийде все.

А я буду мати дві доньки. Я, правда, до цього, здається, ще не готова (сміється). Взагалі говорю про них, то для мене вони ще малі, а вони вже ж такі дорослі.

– А Ви з ними як відпочиваєте? Можете сходити разом на дискотеку?

– Так, ми можемо разом піти і на дискотеку, і повечеряти, поїхати відпочивати... Ми багато що можемо. З ними завжди дуже весело.

– Пригадайте, а якою була реакція, коли дізналися, що буде двійня?

– Я про це дізналася, коли потрапила до лікарні, на збереження. У мене був шок! … Мені ще не було і 19! А Сергій, коли дізнався, одразу сказав, що буде два сини!

– У вас народилася двійня, а ви молода студентська сім'я, що тоді було найважче?

– Перші місяці були дуже важкими. Сергій ще вчився в інституті, підробляв. Мені було дуже важко, я і спала сидячи, і руки постійно червоні, бо багато прала, памперси тоді були дуже дорогі. Лягти повноцінно спати для мене було – щось із розряду фантастики. І плакала, було таке, що казала Сергію: «Все, я не можу». Але що – сказати сказала, а далі треба житии і ростити. Зате тепер маємо подвійну радість.

Рома з Владом, коли були маленькі, любили мені щось дарувати – помади, лаки, олівці косметичні. Підростали і почали дарувати квіти, вазони, вази (знали мою любов до них). Зараз можуть подарувати процедури до СПА салону…

– А від чоловіка подарунок який Вам найбільше запам’ятався?

– Минулого року він зробив концерт на мій день народження. Я дізналася дату, коли вже побачила афіші. Була приємно вражена, але переживала, чи це не занадто. Після того ще подарував мені поїздку до Мілану на показ мод, куди я літала разом з нашою дизайнеркою Юлією Федецькою. Це була перша моя така поїздка, пригода, яка мене дуже надихнула.

– Ви дуже гарно виглядаєте! Розкажіть свої секрети, як доглядаєте за зовнішністю?

– Як такого, особливого догляду зараз поки що немає. Ходжу до косметолога і масажиста. Стараюсь висипатися, зранку обов’язково стакан води, інколи – маски у вигляді домашньої сметанки. Я однозначно за здоровий спосіб харчування. Багато років тому відмовилась від макаронних виробів, тістечок, картоплі.

– Ви товаришуєте із відомим пластичним хірургом Валіхновським. Чи хотіли б у майбутньому звернутися до його послуг?

– На обличчі точно ні. Але це я зараз так говорю, може, щось ще зміниться (сміється).

– Без яких трьох речей не уявляєте свій гардероб?

– Без сукні, брючного костюма і без каблуків.

– Де зазвичай купуєте одяг?

– Мені подобається одяг наших українських виробників – KUMA, VOVK, Андре Тана, Юлії Федецької. Дуже зараз гарні речі можна там купити.

Хоча є і речі з мас-маркету – Zara і H&M всі люблять.

– Для Ває має значення бренд?

– Скоріше ні. Головне – якість, ціна, стиль і щоб пасувало. Мені подобається щось підбирати, міняти. Подобається красивий одяг. Взагалі подобаються красиві люди, я завжди звертаю увагу на красивих, доглянутих жінок. Можу задивитися на красиве волосся чи посмішку, а потім вже йде одяг.

– Як любите відпочивати?

– Активно. Лежати на пляжі десять днів – це не моє. Дуже люблю бути в русі, гуляти, спостерігати.

Але щось екстремальне хотілось би спробувати.

– Ви реалізували себе як мама і дружина. Де ще хотіли б себе проявити?

Я дуже хочу відкрити для себе Україну і світ. Ми дуже мало де були з Сергієм. Хотілось би разом поїхати ще у багато міст чи країн.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

11

Читати ще

Коментарі

о

Вона мені така гарна. Без тих брів, вій, губ - просто гарна і з тих породистих жінок - коли вже далеко не в 20-річному віці досі красива

Ната

Гарна і розумна Жінка. Удачі.

Читачка

Вона мені така стиляжна!

Волинянка

Тетяна - прям така жінка-жінка! Відчувається її позитивна енергетика навіть по фото. На таких хочеться рівнятися! Дуже сподобалося інтерв"ю!

Коваленко

Неймовірна жінка!!! Завжди доглянута , розкішна красуня, а ще щира і відкрита! Браво! Побільше таких інтерв‘ю

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter