#День_з_красунею: 6 порад, як запустити власний бізнес від Каті Якимчук

08 Лютого 2019

Текст: Аліна ХОЛБАН

Нещодавно читачі «Таблоїда Волині» обрали кращих із кращих серед красунь, які з’являлися на сторінках інтернет-глянцю протягом минулого року.

Учительки, художниці, студентки, стюардеси, бізнес-леді, візажистки, актриси, спортсменки, «русалки», активістки і просто красуні – усі вони зачаровували вродою, посмішками, у кожній ми намагалися розгледіти саме ту родзинку, завдяки якій вона була б цікава читачам.

І на меті мали показати, що насправді немає ніяких рамок чи канонів краси, а кожна жінка – прекрасна по-своєму і варта бути названою «Красунею дня»!

У підсумку ми оберемо «Красуню року», яка стане героїнею нового проекту «Таблоїда Волині». А поки знайомимо із кожної з них окремо. У рубриці #День_з_красунею дівчата розповідатимуть, чим вони живуть та чим захоплюються.

***

Більшості інтернет-користувачів вона знайома під нікнеймом tattingkate. Молода та винахідлива бізнес-леді, популярна блогерка, активна та життєрадісна Катя Якимчук вважає, що майбутнє – за Інтернетом. У своїх починаннях вона завжди покладається на власний розум і сили та закликає до розширення світоглядних рамок та креативного мислення.

Ідея створювати та продавати авторські солодощі виникла у неї, коли їй було всього сімнадцять років. Сьогодні Катя має шість Інстаграм-магазинів, які пропонують численним підписникам не тільки ласощі, але і різноманітну косметику, цікаві аксесуари та одяг.

У розмові з «Таблоїдом» «Красуня вересня» розповіла, як ставиться до хейтерів, поділилася думками щодо своєї популярності та дала шість корисних порад для тих, хто хоче запустити власний бізнес.

– Розкажи, про своє дитинство. Якою ти була? Чи проявлялись тоді риси майбутнього успішного блогера та інстапродавця?

– Шило в одному місці ще з дитинства було моїм вірним супутником. Блогерство прийшло до мене лише з віком. Допомогло стати менш сором‘язливою, проте я не хизуюся тим, що я блогер.
Продавала раніше хіба що пасочки в пісочниці за листки з дерев. Це рахується? (посміхається)

– Розкажи про перші кроки у своїй справі. Як виникла ідея виготовляти та продавати авторські солодощі?

– Все просто: я хотіла заробляти гроші і почала шукати те, що мені та людям не набридне. І таки знайшла – їжа. Солодощі люблять майже всі. Тоді мені тільки виповнилось сімнадцять років.

– Що спонукало тебе створити новий інстаграм-профіль?

– На минулому профілі читачі набрані з допомогою масфоловінгу. Їм було все одно, що я викладаю та хто я. А так як в мене є цікавий профіль і бажання, аби про нього знали інші, прийняла рішення почати все з нуля і старатись ще більше для якіснішої аудиторії.



– Як сприймаєш критику – адекватну та хейтерську?

– З адекватною практично не стикаюсь: людям подобається те, що я роблю. Але якщо вона є – слухаю і роблю так, як відчуваю, ажде часто треба зробити щось не зовсім логічне, аби це привело до ще крутішого результату.

А хейтери вже мали б вивчити маршрут, куди їм в разі чого йти. До речі, ними зазвичай є діти віком до дванадцяти років, а схвальні повідомлення я частіше отримую від людей віком тридцяти років і вище. Взагалі більша частина моєї аудиторії значно старша за мене. Отакий от парадокс (посміхається).

– Популярність впливає на характер людини?

– На мене моя популярність ніяк не вплинула. Хіба що посмішка стала ще ширша. А от те, що з нею може відкритись справжня сутність людини – факт. Деякі під тиском корони на мозок починають забагато собі дозволяти.

– На яке місце в житті ставиш стосунки?

– Стосунки завжди на першому місці. День без інстаграму провести легше, ніж без обнімашок.

– Як гадаєш, креативність – вроджена риса чи її можна розвинути?

– Креативність можна розвинути – стовідсотково. Просто оточуйте себе красою та гарними людьми, і ви просто не зможете створити щось гірше.

– Назви три речі, які завжди можуть підняти тобі настрій.

– Обнімашки, музика, сонце і тепло. Назвала чотири, але ж рамки тільки в нашій голові, чи не так?

– Які риси найбільше ціниш в людях?

– Вірність та чесність.

– Маєш хобі?

– Всі мої проекти – хобі. Вони не про гроші, але і про гроші теж.

– Подорож чи домашній затишок?

– Затишок в подорожі. Пам‘ятаєте пункт про рамки?

– Стабільність чи експеримент?

– Очевидно: стабільні експерименти (посміхається). Сторінки в Інстаграмі ніяк інакше не назвеш.

– Яким бачиш своє майбутнє через десять років?

– Тоді я буду в шоці, бо зараз собі такого і уявити не можу.

– Чи звертаєш увагу на бренд, коли купуєш одяг? Якому надаєш перевагу?

– Байдуже на бренди, ніхто мені за комір заглядати не буде. Одяг люблю простий. Зі всіх брендів найбільше люблю Apple. Знаю, що це не одяг, але ви ще не забули про рамки?

– Назви нікнейми трьох інстаблогерів, яких вважаєш найкрутішими та поясни, чому саме їх.

– Трьох не назву – я дуже прискіплива. Проте не уявляю українського блогінгу без sashaabo. Тут справді щиро.

6 порад, як запустити власний бізнес від Каті Якимчук:

1. Не тормозіть. Втілюйте свої ідеї відразу, як вони прийшли вам у голову. Інакше це може зробити хтось інший.
2. Пробуйте і переймайте досвід інших. З першого разу виходить не завжди, а для того, аби не бити шишки, купуйте досвід інших. Мій коштує дорого, але він того вартий. Курс з розвитку бізнесу в Інстаграмі можна придбати в діректі.
3. Рамки не для нас: думай глобальніше.
4. Майбутнє за Інтернетом. Якщо вас немає тут, значить вас просто не існує. Вкладайте сюди час і гроші, це обов‘язково окупиться.
5. Розраховуй лише на себе. Ти в себе будеш завжди.
6. Менше книжок, більше практики. Книга – суб‘єктивна думка. Вам не обов‘язково її знати. Формуйте свою.





***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter