Відома луцька модель розповіла, як 16-річною брала участь у «Міс Україна-2007». ФОТО

15 Жовтня 2018

Відома луцька модель Ольга Оніщук (Кобахідзе) пригадала, як брала участь у конкурсі краси «Міс Україна-2007».

Спогадами вона поділилася на своїй сторінці в Instagram.

На той момент дівчині було 16 років. Їй та її мамі ще на кастингу прямим текстом сказали, що нічого не світить і, якщо вони хочуть, за Ольгою «забронюють» місце через два роки, коли вона буде повнолітня.

«На той момент я не знала, як ще можна було показати себе агентствам, наївно вірила, що мене помітять скаутери і «привіт» модна індустрія. Ось я і не відступила, почалась підготовка до конкурсу. Зрозуміло, за мене керівництво несло трохи іншу відповідальність, оскільки я неповнолітня. Відповідно, я пропускала «дуже пізні вечері» зі спонсорами і спокійно відсипалася в номері, за це їм окрема подяка! Потрапила я тільки на вечерю вже після конкурсу, і то не на довго», - пригадує красуня.

Вона все одно тихенько сподівалася, що раптом пощастить і вона виграє. Хоча на репетиціях тільки раз потрапила до складу «фіналісток» для відпрацювання постановок. За її словами, всі вже тоді знали, хто переможниця, і по тому, хто репетирував вихід півфіналісток і фіналісток, знали, хто буде в цьому складі

Настав день Х.

«Якщо коротко, то я потрапляю у півфінал, ну і потім, коли називають фіналісток, думаю «Ну все можна йти і розслабити булки». Але не тут то було – оп і звучить мій номер... Я в ТОП-6 НАЙКРАСИВІШИХ ДІВЧАТ УКРАЇНИ 2008 року! Не уявляєте, яка паніка за кулісами, коли готували фіналісток на вихід, де під кожну попередньо підбирали плаття. А мені потрапляє на розміри так два більше. Ясне діло, я зайняла чиєсь місце. Як сказали потім, в оргкомітеті журі була «Міс світу-2007», незацікавлена особа, і вона голосувала за мене. Ось і не вір після того в дива!», - каже Ольга.

Толі корона переможниці дісталася Ірині Журавській, родичка заммера Києва. Розгорівся скандал, бо кастинг вона не проходила.

«Виграла справді красива дівчина! Хоч і був скандал, що нечесно, бо вона Але її зовнішність мені подобалася дуже. А я просто вдячна організаторам конкурсу за такий досвід і маленьку перемогу маленької дівчинки, яка після цього наважилася-таки на перший контракт як моделі, повіривши в себе, а то хто знає, як би склалося…», - йдеться у дописі.

Нагадаємо, Ольга Оніщук зараз чекає на дитину від відомого футболіста Олександра Кобахідзе.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА МОДЕЛЬ ЧЕКАЄ ДИТИНУ ВІД ВІДОМОГО ФУТБОЛІСТА. ФОТО

2

Читати ще

Коментарі

Коко Шанель

Згадала баба як дівкою була

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter